«Нова пошта» змінює правила роботи: зберігання посилок знову платне
«Нова пошта» анонсувала відновлення звичного режиму роботи з 1 червня 2020 року.
Як повідомляється, тепер послуги зі зберігання посилок у відділеннях знову стануть платними. Однак обмеження за кількістю осіб у відділенні, а також обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту залишаться до кінця карантину, передає Під Прицілом.
Як повідомляється, з 18 березня по 31 травня жителі України могли довгий час не приходити за посилками, при цьому додаткові гроші за зберігання посилки не нараховувалися. З 1 червня «Нова пошта» поверне платне зберігання посилок у відділеннях. Пов’язано це з тим, що в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, кажуть у «Новій пошті».
В заяві «Нової пошти» говориться, що посилки будуть зберігатися безкоштовно тільки 7 календарних днів.
«Посилки безкоштовно зберігаються 7 календарних днів, на восьмий день починає нараховуватися плата. Плата за збереження посилок і вантажів не буде нараховуватися до 7 червня включно. Для тих відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно, першим платним днем зберігання буде 8 червня», – додали в «Новій пошті».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляється, тепер послуги зі зберігання посилок у відділеннях знову стануть платними. Однак обмеження за кількістю осіб у відділенні, а також обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту залишаться до кінця карантину, передає Під Прицілом.
Як повідомляється, з 18 березня по 31 травня жителі України могли довгий час не приходити за посилками, при цьому додаткові гроші за зберігання посилки не нараховувалися. З 1 червня «Нова пошта» поверне платне зберігання посилок у відділеннях. Пов’язано це з тим, що в містах відновлюється рух громадського транспорту, планується відновлення міжміських і міжобласних пасажирських перевезень, кажуть у «Новій пошті».
В заяві «Нової пошти» говориться, що посилки будуть зберігатися безкоштовно тільки 7 календарних днів.
«Посилки безкоштовно зберігаються 7 календарних днів, на восьмий день починає нараховуватися плата. Плата за збереження посилок і вантажів не буде нараховуватися до 7 червня включно. Для тих відправлень, які надійдуть у відділення до 1 червня включно, першим платним днем зберігання буде 8 червня», – додали в «Новій пошті».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.