Новорічні свята пройдуть без аварійних відключень у разі відсутності обстрілів
Україна перебуває у щоденній готовності до нових масованих обстрілів з боку росії, але у разі їх відсутності, новорічні свята пройдуть без аварійних відключень.
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.
«Ми розуміємо, що росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож перебуваємо у щоденній готовності до нових масованих обстрілів. Це може статися будь-коли: сьогодні, завтра чи навіть напередодні Нового року. Хочу підкреслити: у разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень», – зазначив очільник уряду.
За його словами, після аварійно-відновлювальних робіт вдалося повернути в мережу два блоки теплових електростанцій. Наразі триває процес відновлення інфраструктури, зростає кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено споживання.
Читати ще: Комендантську годину скасовувати не будуть: на Волині під час новорічно-різдвяних свят побільшає нарядів поліції
«Діє відпрацьований алгоритм пріоритетності заживлення споживачів. На першому місці – критична інфраструктура, на другому – ВПК, на третьому – важливі виробництва, на четвертому – житловий фонд», – додав Шмигаль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.
«Ми розуміємо, що росія готується продовжити атаки на українську енергосистему. Тож перебуваємо у щоденній готовності до нових масованих обстрілів. Це може статися будь-коли: сьогодні, завтра чи навіть напередодні Нового року. Хочу підкреслити: у разі відсутності обстрілів новорічні свята пройдуть без аварійних відключень», – зазначив очільник уряду.
За його словами, після аварійно-відновлювальних робіт вдалося повернути в мережу два блоки теплових електростанцій. Наразі триває процес відновлення інфраструктури, зростає кількість споживачів, яким хоча б частково відновлено споживання.
Читати ще: Комендантську годину скасовувати не будуть: на Волині під час новорічно-різдвяних свят побільшає нарядів поліції
«Діє відпрацьований алгоритм пріоритетності заживлення споживачів. На першому місці – критична інфраструктура, на другому – ВПК, на третьому – важливі виробництва, на четвертому – житловий фонд», – додав Шмигаль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
САРК
Показати IP
28 Грудня 2022 10:43
Світла вже з ранку немає брехуни
Іра до САРК
Показати IP
28 Грудня 2022 11:52
Новорічні свята ще не розпочалися, мова йде про 1 січня
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.