USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Обклав даниною лабораторії на волинських ринках: прізвище топ-чиновника, якого спіймали на хабарі

16 Лютого 2024 18:02
На Волині піймали на хабарі керівника одного з управлінь Держпродспоживслужби у Волинській області.

Як стало відомо «12 Каналу» з власних джерел, затриманий – Ярослав Зарубайко, який є начальником управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Він, кажуть у ДБР, вимагав хабарі від працівників лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках.
Зокрема лише з одної лабораторії у Ковелі керівник управління за роботу без перевірок просив щомісячну плату – 400 доларів США.

У разі відмови фігурант пообіцяв влаштувати перевірки, за результатами яких лікар лабораторії міг не лише отримати догану, а й позбутися роботи.

13 лютого правоохоронці затримали організатора після отримання чергового траншу у сумі 1200 доларів США за безперешкодну роботу у листопаді-січні. Передача грошей відбулася в автомобілі посадовця на одній із заправок в Луцькому районі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Лютого 2024 18:33
Негайно в третю штурмову бригаду на Авдіївку і пускати вперед
Людина до Ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Березня 2024 00:04
Фігасє ти командор! Не розібравшись, не вислухавши рішення суду, ти так вирішуєш-наказуєш! Ти Бог? Чи ти засранець?
підприємець Показати IP 16 Лютого 2024 18:38
Сьогодні в державних установах через один такий держслужбовець. Дали їм броню і вони керують жінками-підприємцями
Лісник до підприємець Показати IP 16 Лютого 2024 21:01
Зарубайте собі на носі... Красти не гарно Але їм пофіг вмім
Знаю Показати IP 16 Лютого 2024 18:53
Мати їхня все життя на старому ринку брала хабарі, батько в вет клініці, брат на Варшавському ринку,.... Коли вже наїдяться... Можливо хоть одного покарають... Хоча навряд.. Сумно Будемо надіятись на справедливість І це все у воєнний час.
Ринок до Знаю Показати IP 2 Березня 2024 23:58
Звідки інфа?
Ринок до Знаю Показати IP 3 Березня 2024 00:00
Мати на пенсії, батько помер, брат на пасажі...хто ти брехало дезінформоване??!! Цур тебе...
Ванга Показати IP 16 Лютого 2024 18:58
Суд буде йти довго і нудно як з багатьма такими ж клієнтами ,а далі через років 5 вже і свідків не стані слідчі які починали справу поміняється, прокурори теж і вже й забудуть що таке було ,ото що тільки може звільнять і все.бабло переможе зло
Ого Показати IP 16 Лютого 2024 19:49
По-перше бронь відмінити. Військомату направлення дати. І можливо прокурори і судді побачать мій комент, Війна люди, про які хабарі може йти мова???? Садити відразу або на передок хай риє окопи.
Людмила до Ого Показати IP 17 Лютого 2024 08:37
Бронь для держслужбовців є. 50%. Так що куплять собі посаду і будуть мати бронь. Гроші вирішубть багато питань. Хтось посаду купує, хтось інвалідність і т. д.
Солдат Показати IP 16 Лютого 2024 19:56
Ні в якому разі не можна дозволяти таким людям працювати далі.... Максимум попугаї з рибками продавати такому ветеринара!!!!! Цікаво невже знову замажутььь
Українець Показати IP 16 Лютого 2024 20:03
Нехай ВН обовязково прослідкують за подальшим розвитком справи. Війна. Коли все буде чесно. Гнати в шию тих зарубайків
Свідок Показати IP 16 Лютого 2024 20:57
Гляньте яка антисанітарія на ринках... Тому, що заплатили і все... Нічого не бояться. Думаю це відбувається десятками років. Невже не може правосуддя з прокурорами навести порядок? Люди, якщо так буде далі... То таких зарубайків ставати меня все більше. Посадять хоть одного, щоб інші боялись? Чи все як завжди... Суд виграє а держава заплатить пару мільйонів відшкодування... Бо вигнали не справедливо... Він там випадково.. Просто опускаються руки з такими ділками. Невже немає їм управи???
Народна прокуратура до Свідок Показати IP 16 Лютого 2024 21:22
"...Думаю це відбувається десятками років... Невже не може правосуддя з прокурорами навести порядок?" Так а хто ж цим зарубайкам платить десятки років у Вас не виникає запитання? Ви й такі ж як Ви і платять!!! Але винен у вас знов хтось, хто "має навести порядок". Може досить самими пропонувати і всовувати хабарі таким зарубайкам, а почати жити й працювати по закону - з реєстрацією підприємницької діяльності, сплатою податків, продажем перевіреної якісної продукції?
Громадянин Показати IP 19 Лютого 2024 06:12
Підстава! Невже незрозуміло?!
Лео до Громадянин Показати IP 3 Березня 2024 00:09
Підстава, то їхній заробіток!!!