USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Очільник патрульної поліції Волині спричинив ДТП у Луцьку

17 Вересня 2020 19:05
Керівник патрульної поліції Волині спричинив ДТП. Аварія сталась на вулиці Набережній у Луцьку.

Як повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очільник патрульних Андрій Крутень, за кермом службового автомобіля Hyundai Sonata перебував саме він.

За його словами, під час виїзду на головну дорогу він допустив зіткнення з авто, яке рухалось в попутному напрямку.

В результаті ДТП автомобілі отримали незначні механічні ушкодження.

Після зіткнення службове авто з місця аварії відігнали. Зі слів Андрія Крутня, його відразу повезли на сервіс для оцінки пошкоджень та ремонту.

Відшкодовувати ремонт, за словами очільника патрульних, він буде власним коштом.

Також Андрій Крутень зазначив, що з водієм Volkswagen Caddy вирішили розійтись по європротоколу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ха-ха Показати IP 17 Вересня 2020 19:41
там в тій новій патрульній ніхто ПДР не знає, вмикають мигалки і ганяють. Без мигалок одні ДТП. І взагалі цю службу непотрібну розігнати давним давно треба, з них збитків більше як користі.
Anonymous до ха-ха Показати IP 5 Жовтня 2020 20:34
І ще є така категорія людей, які нічого не вміють робити тільки скиглити, як усе погано і що не так робиться.
Ісса Ндойє Показати IP 17 Вересня 2020 19:46
Ну і що ??? Всрат....ся і не жити зараз... З кожним може трапитися.
Невіруючий Показати IP 17 Вересня 2020 19:47
Де результати освідчення на стан сп'яніння? Платить буде страхова,як мінімум, а не він.
* Показати IP 17 Вересня 2020 19:57
Красава) За ремонт сам заплатить? Чи і далі туди підуть наші податки?
Пєтя Показати IP 17 Вересня 2020 20:14
Сам побив службове авто і неосвідуваний втік з місця Чому не складали 3-124КУпАП бо начальник? А своїх патрульних вкидає на раз і оформляє 124КУпАП і хлопці роблять за свої кошти службові авто. Де справедливість?
Ярик Показати IP 17 Вересня 2020 20:21
Від аварії ніхто не застрахований, з кожним таке може трапитись
Гєна Показати IP 17 Вересня 2020 20:28
Хай до свого Фацика і Мерчука позвоне і регульне щоб службову Сонату не робити!!
Холанд Показати IP 17 Вересня 2020 20:36
А шо можна отак втікти з місця ДТП і тобі за те нічого не буде??
Я Показати IP 17 Вересня 2020 21:03
Таке може трапитися з кожним. І нема тут із чого сенсацію роздувати.
Василь Показати IP 17 Вересня 2020 21:09
Відігнали авто, порішали з водієм, ремонт за свої кошти???? Рівень спітляти від тесту на алкоголь 10000% зі 100% Серед білого дня не побачити авто треба вміти, НАШАЛНІКЄ, шо тут сказати
Петц невіруючому Показати IP 17 Вересня 2020 21:11
При ДТП без потерпілих і відсутності претензій освідування на стан сп'яніння не є обов'язковим. Вчіть матчасть!
Рома Показати IP 17 Вересня 2020 21:13
Тут багато думати нетреба полюбому був сіній
Андрюха до Рома Показати IP 17 Вересня 2020 22:11
Лисий вгамуйся.
Розумний Показати IP 17 Вересня 2020 22:08
Всі возмущяються, що хтось кудась втік... В статті пише чорним по білому: розійшлися по європротоколу. Якє освідування, якщо дтп без потерпілих по адмінці...шо несуть, самі не знають...Як вже керівник, то якась заздрість і ненависть з'являється автоматично. Шо ви за люди...
Лектор Показати IP 17 Вересня 2020 22:16
Спричинив чи став учасником? Од.эбіться від поліції нарешті-промийте собі мізки позитивом...бо скоро всі здохнуть від корони
Прохожий Показати IP 17 Вересня 2020 22:31
Господи, сколько негатива в комментариях. Ребят, они тоже люди такие же как и мы. Не надо тут гнать на него...
Стас Показати IP 17 Вересня 2020 23:56
Уявіть тепер якщо на його місці був би пришелепок Вовченко! Все нормально я думаю , нормальний вихід із ситуації , визнав свою вину відремонтував авто, ви ж не знаєте яка в нього служба , повірте це ще єдине в Луцьку нормальне управління поліції де є ще адекватні поліцейські да їх меншає але вони ще є і Крутень один з нормальних начальників.
Прохожему Показати IP 18 Вересня 2020 05:08
У сегодняшней власти порядочный человек не сможет удержаться. Точнее, он даже попасть в неё не может по определениюю!
кара божа Показати IP 18 Вересня 2020 08:56
такі патрульні це кара для украини повключають мигалки одінуть шкіряні перчатки і майже копи з америки а толку від ноль одні збитки
Шина Показати IP 18 Вересня 2020 19:26
Босий чоботар(((
Однокласниця Показати IP 19 Вересня 2020 11:01
Це випадково не Андрій Пікун?