«Офіційні 1300 треба множити на 100»: окупант розповів матері про втрати РФ. Аудіо
Російський окупант розповів матері про реальні втрати Росії в Україні.
Перехоплення розмови на своєму YouTube-каналі оприлюднив радник глави МВС Антон Геращенко, пише УНІАН.
На аудіо окупант розповідав матері, що зараз проходить «спецоперація», а з 15 квітня «починається війна».
«А там похріну на мирних-немирних, всіх коротше будуть довбати», – говорить він.
«Та давно треба було пора», – каже мати окупанта у відповідь.
Також російський солдат розповідає, як українські військовослужбовці спалили 700 солдатів за одну ніч.
«700 осіб з ракети то за один день. Там кажуть те, що 1300 загиблих в Росії, ці 1300 потрібно на 100 помножити, страшні втрати. У нас в Росії, напевно, десантників не залишилося, всіх перебили», – говорить він.
За його словами, найгірше армії РФ довелося в лютому. Трупи деяких солдатів лежали в сміттєвих мішках по кілька днів, їх ніхто не забирав.
«Страшно було, дуже страшно. Я з машини боявся навіть в туалет сходити. Свої ці застрелили. В туалет пішов вночі і назад йде. Омонівці на нього: «стій!», а він узяв і ліг дурень. Вони подумали, що він до бою готувався і з п’яти автоматів як довбанули в нього. І вбили.
«Родині, коротше, додому повідомили, що на міні типу підірвався, щоб страховку заплатити. В тилу зараз, як ці НКВДшники ж були у війну Велику Вітчизняну», – говорить він.
«Ну все одно синку, не розслабляйся..» – відповідає йому мати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Перехоплення розмови на своєму YouTube-каналі оприлюднив радник глави МВС Антон Геращенко, пише УНІАН.
На аудіо окупант розповідав матері, що зараз проходить «спецоперація», а з 15 квітня «починається війна».
«А там похріну на мирних-немирних, всіх коротше будуть довбати», – говорить він.
«Та давно треба було пора», – каже мати окупанта у відповідь.
Також російський солдат розповідає, як українські військовослужбовці спалили 700 солдатів за одну ніч.
«700 осіб з ракети то за один день. Там кажуть те, що 1300 загиблих в Росії, ці 1300 потрібно на 100 помножити, страшні втрати. У нас в Росії, напевно, десантників не залишилося, всіх перебили», – говорить він.
За його словами, найгірше армії РФ довелося в лютому. Трупи деяких солдатів лежали в сміттєвих мішках по кілька днів, їх ніхто не забирав.
«Страшно було, дуже страшно. Я з машини боявся навіть в туалет сходити. Свої ці застрелили. В туалет пішов вночі і назад йде. Омонівці на нього: «стій!», а він узяв і ліг дурень. Вони подумали, що він до бою готувався і з п’яти автоматів як довбанули в нього. І вбили.
«Родині, коротше, додому повідомили, що на міні типу підірвався, щоб страховку заплатити. В тилу зараз, як ці НКВДшники ж були у війну Велику Вітчизняну», – говорить він.
«Ну все одно синку, не розслабляйся..» – відповідає йому мати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.