USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Опублікували фото ймовірних викрадачів BMW у Луцьку

19 Грудня 2018 08:58
У мережі опублікували фото злодіїв, які, ймовірно, викрали BMW. Про це на своїй сторінці написав Сергій Іванович.

Нагадаємо, дороговартісний седан BMW 7 серії 2016 року випуску викрали у Луцьку серед білого дня.

"Викрали BMW, 7 серії М, 2017 рік чорна, буду вдячний за інфу в приват, готовий викупити за адекватну ціну. Фото авто і фото злодіїв додаю", - йдеться у дописі.

Чоловік просить усіх, хто впізнав осіб на фото, допомогти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучанин Показати IP 19 Грудня 2018 09:15
кому належить
Иван до лучанин Показати IP 19 Грудня 2018 10:14
К чему такой вопрос (если это вопрос) ? Разве это спасёт ситуацию?!! Менты ленивые совсем не хотят работать, а кражи авто участились в несколько раз.
777 Показати IP 19 Грудня 2018 10:10
Чому на двох останніх фото авто різні державні номера?
666 до 777 Показати IP 19 Грудня 2018 10:52
бо такча пару раз вже крадена і пару раз міняла власників!
Анонім Показати IP 19 Грудня 2018 10:45
Цікаво а беніш стояв? На такій машині повинен бути! Спутникова сигналізація
Міла Показати IP 19 Грудня 2018 11:03
Вчора розповсюджували фото з номером "АС0999ВК", сьогодні ж уже інший. Для чого фотошоп? І... Ваш дуже великий "ЛЯП"! Останні два фото з різними номерами.
друг власника Показати IP 19 Грудня 2018 12:04
автомобіль продавався і перереєстровувався, тому на фото різні номера а машина та сама.
Шерлок Показати IP 19 Грудня 2018 12:50
Якось відразу підозра падає на попереднього власника... думаю, і ключі міг зробити, і сигналку знав, і маячок міг поставити... ще напевно і дешевше купили авто...таку схему можеа кілька разів провертати)
Док до Шерлок Показати IP 20 Грудня 2018 18:27
Покатались і каско получать
Анонім Показати IP 19 Грудня 2018 22:06
Як прийшла так і пішла не парся вже розібрали забутьте про неі
Хм Показати IP 20 Грудня 2018 12:02
Машина такого рівня на розборку? Ви серйозно? Якраз кілька сотень автовласників таких пепелаців тільки й ждуть коли на шрот зайде їхня машинка щоб придбати двигун, фари, частини кузова. Це ж не масове авто. Такімашини під замовлення викрадають аьо під викуп
0999 Показати IP 20 Грудня 2018 22:43
Так це Розумовського сані?