USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Опублікували відео зіткнення швидкої та вантажівки на Волині

1 Липня 2019 17:51
На Волині автомобіль швидкої, що рухався з проблисковими синіми маячками, перекинувся внаслідок зіткнення з вантажівкою. У результаті ДТП загинув пацієнт, ще троє осіб – у важкому стані.

На YouTube-каналі волинських патрульних опублікували відео з місця аварії.

На відеозаписі видно сам момент зіткнення швидкої та вантажівки. Варто зазначити, що вантажівка рухалась з великою швидкістю.

Як повідомили у патрульних, першими на допомогу потерпілим прибули саме поліцейські та небайдужі громадяни. Саме вони надали домедичну допомогу вцілілим громадянам, витягували їх з-під автомобіля, тримали в безпечному положенні, полісмени забезпечили регулювання дорожнього руху та охороняли місце події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
бомж Показати IP 1 Липня 2019 17:58
кляті бляхі!
1 Показати IP 1 Липня 2019 18:03
це жах...біда ... вибачте.. я не дуже розуміюсь в ПДР.... але чи не повинна була швидка трішки скинути газ.. все ж таки вантажівка по головній їхала...
бомж Показати IP 1 Липня 2019 18:05
вадітєль думав шо якщо з маячькамі їде, то безсмертний чі шо?
wassa Показати IP 1 Липня 2019 18:52
Ужас..............
Джек Показати IP 1 Липня 2019 18:57
Водій швидкоі,просто дибіл
Реальний Показати IP 1 Липня 2019 19:11
Поліція на такий випадок мала б перекрити рух в усі напрямки. А якщо ні то для чого копи взагалі там потрібні
реально до Реальний Показати IP 2 Липня 2019 20:40
фільмів передивився?навіть якщо теоретично уявити що поліція перекрила б це перехрестя, так на другому чи третьому перехресті водятел швидкої б знайшов свій стовб чи інше авто. чи може поліція має супроводжувати кожну швидку, газову службу , пожежних і інкасаторів за одно? вистачить в тебе, реального , сплачених податків на утримання такого штату поліцейських і автопарку? чи може достатньо просто перевіряти адекватність, здоров'я і знання ПДР у водіїв цих служб
бляха Показати IP 1 Липня 2019 19:16
я говорив що рятували одну людину а біди наробили багатьом сімям представте якби на місці фури було легкове авто людьми жертв було б набагато більше!
отак Показати IP 1 Липня 2019 19:26
видно, загунувшому було геть зле. секунди при серцевих мають значення, от водій і мчав, не змігши загальмувати.
33-ій Показати IP 1 Липня 2019 19:57
Вчора один кадр з полІції на ІСУЗУ на ж/д переїзді на К.-Карого вирішив із проблисковими маячками по зустрічній дорогу собі скоротити... але напевно був мудріший ніж цей водій швидкої - вспів зупинитися просто ЛОБ в ЛОБ із машиною на зустрічній.
33-ій Показати IP 1 Липня 2019 20:13
Фура зупинилася 400-500 метрів від місця зіткнення. А виїзджаючи на це перехрестя він зміг побачити вилетівшу швидку за 30-50 м. В даній ситуації водій фури ФІЗИЧНО не мав можливості уникнути цього того ДТП !!! на відмінну від водія швидкої.
Лучанин Показати IP 1 Липня 2019 20:17
Чому поліція не забезпечила БЕЗПЕЧНОГО проїзду для швидкої через перехрестя ???
ВВ до Лучанин Показати IP 2 Липня 2019 11:37
Що ти мелеш?
Лучанин Показати IP 1 Липня 2019 20:22
Жах. Шкода невинних людей. На відео відно, що зупинилась славута, то чому він летів, Це ж міжнародна траса. В мене є припущення, що водій втратив свідомість. Бо це грубе порушення всіх порушень.
Fuf Показати IP 1 Липня 2019 21:29
Поліціянти перед цим зупинили іншу фуру і розбиралися з її водієм, яку не видно на кадрах, яка стояла перед постом і перекривала весь огляд. Вантажівка не могла бачити швидку і швидка її. Але чому водій швидкої не пригальмував перед перехрестям, це інше питання.
Лучанин Показати IP 1 Липня 2019 23:56
Вони не побачили одне одного через пост поліції. Будка видно заслонила. Така ху.. ня трапляється на перехрестях такого типу. Має бути зроблене перехрестя з коловим рухом. Це дозволить попередити наступні трагедії.
ВВ Показати IP 2 Липня 2019 11:42
Треба всіх "маячків" законно заставити скидати швидкість на перехрестях і світлофорах хоча б до 20-30 км. Через них страждають прості громадяни, які не порушують ПДР і не в змозі так швидко зреагувати на ситуацію. Не кожна людина в стресовій ситуації миттєво реагує, лише натренована може, а всі інші практично "завісають" на долі секунди.
Віктор Показати IP 2 Липня 2019 16:34
На таких перехрестях має бути світлофор. Він вирішить всі проблеми.