USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Вона дуже хотіла»: заступниця міністра інфраструктури отримала посаду через ліжко? Запис розмови

19 Листопада 2019 15:13
Заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна нібито отримала свою посаду через ліжко.

Про це стало відомо з фрагмента розмови народних депутатів зі «Слуги народу», який в Телеграм-канал опублікував нардеп Антон Поляков, пише Обозреватель.

«Олександра Клітіна, та сама замміністра, яка, судячи з аудіозаписи, потрапила на посаду через ліжко. А ви говорите, що тільки через ліфт можна», – зазначив він.

Також телеграм-канал «Темний лицар», який зливає інформацію про «слуг» виклав частину розмови «слуг» про замміністра Клітіну.
Далі наводимо частину розмови політиків:

- Поки жінки пішли, можна я покажу, який у нас заступник міністра. Клітіна Саша. Вона просила, сильно бажала.

- Хороша?

- Ого! Ох**енна!

- Ось, призначили, дівчина дуже хотіла стати заступником міністра

(Звучить сміх)

- Це називається, я чиста перед вами

- Капець, звичайно, нееее, хороша подруга

- У когось 5 дітей?

- У вас там цікаво.

- А Савченко де?

- Ми на гальорці і з дівчатами там гоп-гоп. Ну в ОПЗЖ там непрості, там за ними стоять такі, що ...

Олександра Клітіна до своєї посади обіймала посаду керівника Офісу підтримки реформ Міністерства інфраструктури України. Працювала не тільки з міністром Володимиром Омеляном, але і з його попередником – Андрієм Пивоварським, будучи його радницею.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
правдива Показати IP 19 Листопада 2019 15:24
А це ж скільки там таких сидить, непримітних, тихеньких... у міністерських кабінетах, що у Києві, що у регіонах і не малу зарплату за гроші платників податків отримують! :) То легалізовуйте вже скоріше проституцію і нехай за свої гроші і свою ... влаштовуються! :)
Хехехе до правдива Показати IP 20 Листопада 2019 15:04
Не вірю. Така не могла. То баби в каьінеті завідують, 100%.
Вудман Показати IP 19 Листопада 2019 16:01
Вона дуже фаховий спеціаліст. По очах видно.
Сумно до Вудман Показати IP 19 Листопада 2019 17:26
... і по губам теж!
123 Показати IP 19 Листопада 2019 16:59
В якій справі спеціаліст так і кастинг проходила. Через те вже і покращення почалося
Він Показати IP 19 Листопада 2019 17:27
Бідна Україна.Що вона тільки не терпить.
точно до Він Показати IP 19 Листопада 2019 18:03
А чого бідна? бо,,, !
Він до точно Показати IP 19 Листопада 2019 18:27
Не забувайте що вона-це ми з вами
Лучанин до Він Показати IP 19 Листопада 2019 19:18
За кого голосуєте те і маєте
Активіст Показати IP 19 Листопада 2019 17:34
А хто був прийомщиком?
2 до Активіст Показати IP 19 Листопада 2019 18:04
Та хто хотів!
Олег Показати IP 19 Листопада 2019 18:05
На що батьки дивляться? Позорище!
реаліст Показати IP 19 Листопада 2019 18:53
Глянц усьому придає мордочка. Таких в міністерствах - штабелями. Вони сидять, марнують повітря, позіхають і з нетерпінням чекають кінця робочго дня, щоб їх нагодували в ресторані, а потім завезли в ліжко. Тому й така якість влади.
123 Показати IP 19 Листопада 2019 20:53
Я би вдув!
николай Показати IP 20 Листопада 2019 05:12
Люди за кого вы голосовали?
Ну так до николай Показати IP 20 Листопада 2019 15:05
За телевізор, у нас же свого розуму немає, тільки те шо в телевізорі.
Чорне дзеркало до Ну так Показати IP 20 Листопада 2019 15:39
Дайош продовження серіалу!
Ну так до Чорне дзеркало Показати IP 20 Листопада 2019 18:40
Так серіал триває,- повії, гвалтівник, Юзік в Кривому Розі, корупція в ДБР ... і ще буде, там таких актьорів вся фракція!
факт до Ну так Показати IP 20 Листопада 2019 21:14
І квіточка на торті - Пеця за гратами! :)))
ха до факт Показати IP 21 Листопада 2019 10:13
Ну так з таким прокурором і Трубою, = по любому :)) А якщо ще Портнов буде для прокуратури процесуальні документи виписувати, так то 100% :))
Не факт до факт Показати IP 21 Листопада 2019 10:14
Ой не факт, не факт. Там може оказатись зовсім інша квіточка.
гость Показати IP 20 Листопада 2019 17:21
240 таких свидомых продали землю
козак мамай Показати IP 20 Листопада 2019 23:01
Як вже все оце остогидло. Тьху
Ірина Показати IP 21 Листопада 2019 10:36
Наступний майдан буде для когось дуже кривавим! В розставить крапки над "і' у всіх питаннях.