USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«П’яна» ДТП біля «Опери»: не поділили дорогу «Мерседес» і таксі

24 Вересня 2017 09:16
Аварія у центрі міста трапилася через те, що водій «Мерседеса» не пропустив таксі, яке їхало проспектом Волі. Як виявилось згодом, винуватець ДТП був п’яний.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила речниця патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.

Аварія трапилась у ніч на 24 вересня, близько 2:30, поблизу клубу Opera. Водій автомобіля Мерседес не переконався у безпечності маневру під час виїзду з прилеглої території, в той час, коли таксі рухалося головною дорогою. Відтак, відбулося зіткнення двох автомобілів.

Як виявилось, водій Мерседесу, 1979 року народження, був у стані алкогольного сп’яніння – в його крові виявили 0,76 проміле алкоголю при дозволеній нормі в 0,20.

Патрульні склали протоколи на водія за керування в стані алкогольного сп’яніння та за порушення правил дорожнього руху, які спричинили ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучани Показати IP 24 Вересня 2017 10:41
А чому ще "доблесні активісти" не чергують біля Опери і мають не дозволити сісти за кермо потенційним вбивцям???!!!!
!!! до Лучани Показати IP 24 Вересня 2017 16:46
Ага, чого Рижков з Ніколайчуком в курчах не ховається з телефонами на поготові?))
valik Показати IP 24 Вересня 2017 12:11
написали чоловік за кермом а була дівчина...відмазали вже....ну молодці
Ігор луцький Показати IP 24 Вересня 2017 12:30
Кожного дня в Луцьку дтп на укрбляхах.Навіть змагаються з тепловозом,хто сильнішій.Просто жах!
артур Показати IP 24 Вересня 2017 15:02
Едине кого шкода, так це того мерседеса, неповезло машині з хазяїном.
User Показати IP 24 Вересня 2017 15:20
П'яний водятел на Мерсі на "бляхах" - класика жанру.
Протибидланабляхах Показати IP 24 Вересня 2017 15:28
Ур*** на польсько-литовських бляхах дадуть фору любим іншим в порушеннях ПДР. Ці думають що з покупкою блях їм бонус - все можна, аби тільки захотіти.
артур до Протибидланабляхах Показати IP 24 Вересня 2017 16:09
А ти вкурсі скільки той мерс коштує навіть там? Ти очі маєш , це не польськолитовські номера. Це якась мажорня в якої або бізнес в європі, тато з мамою дали. Бляхарі таких авто не купують немають на таке гроші.
User до артур Показати IP 24 Вересня 2017 20:54
Спеціально для сліпого Артура https://board.lutsk.ua/uploads/monthly_2017_09/20170924a.thumb.jpg.789583986c8d578e8d5cae396c02560d.jpg
123 Показати IP 24 Вересня 2017 15:43
Мерс - "на бляхах", а не на укрномерах.
Анонім Показати IP 24 Вересня 2017 16:01
Не ну якщо вже в Стаса бляхі то в країні все дуже печально тепер точно буде продавати)))))
До Ігоря Луцьк Показати IP 24 Вересня 2017 16:31
Якщо хоч їздити на євро номерах , то пи.....здуй в Європу жити там тебе бистро в стійло поставлять і податками обкладуть, і ти будеш раб европейський, в якій країні живеш на таких номерах і будь добрий їзди!
артур до До Ігоря Луцьк Показати IP 24 Вересня 2017 17:31
Ахах, в стійло???? Ти весілля луценка бачив, і хати рівненських прокурорів????? Хто в стійлі подумай. Українці ще гірші раби ніж кацапи.
До артура Показати IP 24 Вересня 2017 19:18
Ти говориш за одне, а закінчуєш за кацапів, тормоз якийсь?
Артур до До артура Показати IP 25 Вересня 2017 12:49
А говорю, тому, що тепер новий тренд русофобський, борються проти всього російського совєцкого, то хай дадуть людям змогу поміняти те ла&но вази зази, на нормальні автівки. Але ж ні пєтя і вадзе, веде подвійні стандарти.
Максим Показати IP 28 Вересня 2017 07:15
За кермом і справді була жінка. Звати її Печук Ірина - власниця мережі Сільмаг у Шацькому районі.