П’яний волинянин розбив вікно на АЗС та облаяв працівників, а на суді заперечував, що це був він
П’яний волинянин під час комендантської години влаштував дебош на АЗС у Шацьку. І хоча свою вину чоловік заперечував, інцидент потрапив на камери, це й допомогло покарати хулігана.
Як йдеться у постанові Шацького районного суду, вночі 7 січня п’яний Олександр К., перебуваючи на АЗС «Паливо», нецензурно лаяв працівників, стукав руками та ногами по вікнах і дверях приміщення, внаслідок чого розбив вікно.
Під час судового засідання чоловік вину не визнав. Мовляв, того дня він не був на АЗС, відповідно, не вчиняв вказані у протоколі дії.
Читати ще: П’яний волинянин вночі погрожував людям пістолетом: його оштрафували, зброю знищать
Проте слова Олександра К. вдалося спростувати завдяки відеозапису події, на якому зафіксовано, що 7 січня о 04:13 він прийшов на територію АЗС і через деякий час почав бити руками та ногами по вікнах і дверях приміщення. Згодом під час спілкування з працівниками поліції чоловік не заперечував свою причетність до події, проте не зміг пояснити, навіщо розбив вікно. Також він пообіцяв за кілька днів відшкодувати збитки.
Вже у суді волинянин почав заперечувати, що це він на відео. Проте після дослідження відеозапису у судді не виникло сумнівів щодо причетності Олександра К. до вказаного правопорушення. Тож чоловіка за хуліганство оштрафували на 85 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як йдеться у постанові Шацького районного суду, вночі 7 січня п’яний Олександр К., перебуваючи на АЗС «Паливо», нецензурно лаяв працівників, стукав руками та ногами по вікнах і дверях приміщення, внаслідок чого розбив вікно.
Під час судового засідання чоловік вину не визнав. Мовляв, того дня він не був на АЗС, відповідно, не вчиняв вказані у протоколі дії.
Читати ще: П’яний волинянин вночі погрожував людям пістолетом: його оштрафували, зброю знищать
Проте слова Олександра К. вдалося спростувати завдяки відеозапису події, на якому зафіксовано, що 7 січня о 04:13 він прийшов на територію АЗС і через деякий час почав бити руками та ногами по вікнах і дверях приміщення. Згодом під час спілкування з працівниками поліції чоловік не заперечував свою причетність до події, проте не зміг пояснити, навіщо розбив вікно. Також він пообіцяв за кілька днів відшкодувати збитки.
Вже у суді волинянин почав заперечувати, що це він на відео. Проте після дослідження відеозапису у судді не виникло сумнівів щодо причетності Олександра К. до вказаного правопорушення. Тож чоловіка за хуліганство оштрафували на 85 гривень.
Олена БІДЗЮРА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.