USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Підприємці Луцька – проти посилення карантину в місті

3 Серпня 2020 09:44
Більше 70 суб‘єктів підприємницької діяльності – підприємців та підприємств виступили проти незаконних обмежень та можливих штрафів у зв‘язку із безпідставним внесенням нашого міста до «червоної» зони епідемічної небезпеки, та як наслідок загрози зупинення підприємницької діяльності вказаних у зверненні суб‘єктів.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбуці.

Це лише частина тих, хто виступає проти, адже від необдуманих рішень можновладців постраждають в десятки разів більше.

«Вказані у зверненні підприємці та підприємства є роботодавцями сотень лучан та платниками податків до місцевого та державного бюджетів. Не дамо безвідповідальним чиновникам знищити підприємців Луцька!» – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Иван Показати IP 3 Серпня 2020 10:16
Во многих странах прививки уже начали делать, а у нас ОННОЕ пройдёт само по себе
777 Показати IP 3 Серпня 2020 11:13
Бары кафе и пивняки. современная экономика Украины....
ігор луцький до 777 Показати IP 3 Серпня 2020 12:31
А в рашці піднімати ціну на водяру заборонено на державному рівні.Істінно скрєпанутий русскій-ето пяний русскій.
777 до ігор луцький Показати IP 3 Серпня 2020 15:03
при чем тут Россия?
ігор луцький до 777 Показати IP 3 Серпня 2020 15:49
А тому,що від Ваших коментів постійно тхне ,,руськім міром".
Вані Показати IP 3 Серпня 2020 11:24
Наші будуть просити у Європи, навіть смертність піднімати можуть (як з поліомієлітом). А шо? Хоча б 1 чиновник від медицини покараний?
Макс Показати IP 3 Серпня 2020 12:00
щось в деяких підприємців однаковий почерк -_-