USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Підтвердили загибель військового з Волині Михайла Шевчука

Сьогодні 13:58
Городищенська громада отримала трагічну звістку. У боротьбі за свободу та незалежність України загинув житель села Городище, стрілець-снайпер 1 механізованого відділення 2 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону солдат Шевчук Михайло Васильович 19.10.1989 року народження.

З 5 січня 2025 року був зниклим безвісти в районі населеного пункту Лєонідово Суджанського району, Курської області під час виконання бойових завдань.

За результатом ДНК підтвердили загибель.

Він віддав своє життя, захищаючи рідну землю, свободу та незалежність України. Його мужність, відданість військовій присязі та любов до Батьківщини назавжди залишаться у пам’яті земляків.

«Від імені всієї Городищенської територіальної громади висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і побратимам загиблого Захисника. Ми поділяємо ваш біль і схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя. Нехай Господь дарує сили пережити цю непоправну втрату», – йдеться у повідомленні.

Про час і місце зустрічі Захисника, а також дату і місце проведення церемонії прощання та поховання буде повідомлено додатково.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам'ять і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus