USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

«Підвези сусіда»: лучани об'єднались у Viber-групі, аби допомагати одне одному

11 Грудня 2019 11:07
У Луцьку створили групу у Viber, щоб допомагати доїхати за місцем призначення.

Оскільки у Луцьку виникнув транспортний колапс, творець групи пропонує мешканцям міста допомагати один одному.

Зокрема це стосується тих людей, які мають авто.

Читати ще: Перший день валідаторів у маршрутках: як у Луцьку працює громадський транспорт. Оновлюється

"Вказуєте звідки їдете та куди (Там-Там – вул.Володимирівська), час – через скільки будете їхати , і якщо є бажання мінімальна оплата з людей, яких ви підвозите.

Якщо Ви пасажир, ви вказуєте точку А та точку Б, і водій матиме можливість Вас підібрати по дорозі.

Розповсюджуйте цю групу між своїми друзями, давайте допомогати один одному!

Посилання на групу Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQBrgn5YHCfVBkq9D64Achaa1xTK019JDGAvIqYgEu%2BS3uSSeHCRHmIFM0%2BPGayd
та в Telegram https://t.me/pidvezu_lutsk – йдеться у дописі.

Станом на 11 ранку в групі понад 250 учасників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ганна Показати IP 11 Грудня 2019 11:12
Брєд. Якби так українці один одного поважали і не заздрили. Але нажаль українці не люблять один одного заздрять в кого більше є або краще однокласник живе. Видумки якісь. Нащо влада якщо таке відбувається у вас в місті? В усіх містах де встановлені валідатори є можливість оплатити і готівкою і картокю. Бо не маєте права людям забороняти оплачувати послуги готівкою!
Ляля Показати IP 11 Грудня 2019 11:12
Підвезіть на одну зупинку бо каблуки 12 см
Влада до Ляля Показати IP 11 Грудня 2019 12:11
Пiдвезiть до мiськради...
люстра Показати IP 11 Грудня 2019 11:34
Як не прикро влада на сьогодні неспроможна оперативно реагувати та вирішувати раптово виникаючи ситуації, за надзвичайні я взагалі мовчу , систему цивільного захисту зруйновано - усе скорочено і знищено включаючи систему оповіщення. Все робилося з метою сьогоденної якойсь тимчасової матеріальної вигоди, професіоналів позвільняли, дівчаток понабирали . Ж....па панове !!!
Саня Показати IP 11 Грудня 2019 11:37
Пише що группа досягла максимальноі кількості людей
Лучани⭐⭐⭐⭐⭐ Показати IP 11 Грудня 2019 11:43
Нові робочі посилання: https://invite.viber.com/?g2=AQBrgn5YHCfVBkq9D64Achaa1xTK019JDGAvIqYgEu%2BS3uSSeHCRHmIFM0%2BPGayd t.me/pidvezu_lutsk
Вася Показати IP 11 Грудня 2019 11:56
Простіше і ефективніше просто ставати по своєму маршруту на зупинці і казати "їду туда-то, можу взяти 3-х людей"
Анонім до Вася Показати IP 11 Грудня 2019 12:25
Так на зупинці ж заборонено ставати... Так би, може, й стала
Тарас Показати IP 11 Грудня 2019 12:00
"Станом на 11 ранку в групі понад 250 учасників." - трішки прибрехали. Група у вайбері може містити тільки 250 членів. Потрібно було створювати "Спільноту" (не плутати з "групою").
Стомленийвідбрехунів Показати IP 11 Грудня 2019 12:03
Міська рада навіть щось погане не в змозі добре організувати, не кажучи вже про щось корисне для міста та мешканців. Заборонили працювати зажерливим перевізникам, які не хотіли встановлювати валідатори. Добре. Де обіцяна та анонсована заміна? Немає. Натомність - величезні черги, недотримання графіку тими перевізниками, які залишись. Як доїзджати до ЛПЗ з КХП та Вересневого? Рукотворний транспортний колапс.
К.лучанин до Стомленийвідбрехунів Показати IP 11 Грудня 2019 12:34
Це інформація для наступних виборів! Ця влада не буде мати шансів! Можна все робити спокійно , виважено, але депутати на чолі з Пустовітом цього робити не вміють. Це "прозасєдавшиєся" . Мене цікавить для кого вони так стараються? Шкода, що РОМАНЮК М.Я. так рано пішов з життя. Він би таких дурниць не робив! Він був виважений та мудрий МЕР ЛУЦЬКА! А зараз у міськ раді зібралась ШАЙКА-ЛЄЙКА, яка робить тіьки показуху, невідомо для кого і для чого. На виборах вони не пройдуть, бо їній бардак уже дістав.
лпз Показати IP 11 Грудня 2019 13:30
я за електронний квиток. це зручно і правильно. та показує, скільки насправді заробляють перевізники. єдине, що мене обурює - це помилки влади міста. невже не можна було спочатку знайти заміну нерадивим перевізникам, які не хочуть встановити валідатори, а вже потім оголошувати про повний перехід на е-квиток? можна було ж.
Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 13:45
Приєднуйся у Viber до Попутники Луцьк https://invite.viber.com/?g2=AQByOP5YkgRKL0q9DNfBwiqMfvy55AVDz2z5g%2F4SBaE8Q1R%2BsKgKd89APz5TR4zx В групі 250+ учасників, приєднуйтесь і будемо вирішувати проблеми з доїздом разом!
Підвезу Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 14:22
Вкажіть робочі посилання будь ласка! https://invite.viber.com/?g2=AQAfQm4NY4g%2B3Eq9C9AAbrFO102nkuTHjRhUChtEokU7bdaBK87wO%2Fr37EIpx3g5 t.me/pidvezuLutsk2019