USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Із Луцька до Рожища почав курсувати новий автобус

7 Листопада 2016 11:22
Новий автобус «Луцьк - Рожище» (райлікарня), обладнаний пандусом, вийшов на маршрут.

Так, 5 листопада новий низько підлоговий автобус уже курсував – фото розміщені на сторінці спільноти Громадський транспорт Луцька в соцмережі ВК.

Як пише Район.Рожище, автобус обладнаний пандусом.

Новий автобус на маршруті Луцьк - Рожище:



"Славнозвісний низькопідлоговий Богдан А30212 на кінцевій зупинці маршруту "Райлікарня" в місті Рожище, перевізник Хайчевский О.В.", - йдеться у підписі до фото


Розклад руху автобуса:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ххх Показати IP 7 Листопада 2016 18:02
Перевізник молодець,а племінничок який на Торчин їздить-***но.
Ірина Маяки Показати IP 7 Листопада 2016 18:29
Уточніть, будь ласка, маршрут автобуса по Луцьку.
А до Ірина Маяки Показати IP 7 Листопада 2016 21:34
Як звичайна Рожищанська: Ковельська-Набережна-Грушевського-ЖД Вокзал
Олена Показати IP 7 Листопада 2016 19:45
я надіюсь, що графіка водії будуть дотримуватись. А то наші водії хочуть їдуть- хочуть ні.. то нічого,що хтось чекає
Вася Показати IP 7 Листопада 2016 20:34
Вже три місяці пишуть про це автобус на пишіть про ті зламкі які залишилися Як би ви люди знали про іх тех стан впевнений пересіли б на велосипеди
Михайло Показати IP 18 Листопада 2018 18:14
Підкажіть, яка зупинка цього рейсу найближча до залст Рожище? І коли її проходить цей автобус після 6-ї ранку найближчий раз?
Дмитро Показати IP 6 Січня 2019 20:46
Водій цинічно не сказав правдиву інформацію руху транспорту у святковий вечір цілу годину чекали з маленькою дитиною в калясці покі те п...дло приїде вибачте але більш інших слів підібрати не можу!!!!Будемо на це скаржитися!!!!