USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Під'їзди ураженої обстрілом луцької багатоповерхівки замкнені, територію охороняють

5 Липня 2025 20:42
Одну з секцій дев’ятиповерхового будинку, який зазнав руйнувань внаслідок російської атаки 6 червня на Озерецькій у Луцьку, збираються демонтувати. Наразі під’їзди багатоповерхівки замкнені.

З третього липня територію навколо цілодобово охороняють працівники муніципальної варти, повідомили у Суспільному.

«Стежимо, щоб не потрапляли сторонні люди, – говорить інспектор муніципальної варти Сергій Секунда. – Також задля безпеки мешканців не пускаємо нікого, бо залишилися деякі вікна розбиті і залишились речі людей, які тут проживали».

Перший під’їзд, частина якого обвалилася під час комбінованої атаки РФ, будуть демонтовувати після виготовлення проєктно-кошторисної документації та тендерної процедури.

«Результати технічного звіту нам говорять, що один під’їзд з двох підлягає повному демонтажу. Лише після того, як ми зробимо ці роботи, ми розберемо цей під’їзд і проведемо наступне технічне дослідження і зможемо сказати, яка доля буде ІІ під’їзду», – сказав начальник міського управління капітального будівництва Василь Ліщук.

Читати ще: Які будинки у Луцьку непридатні для проживання після російського обстрілу. КАРТА

Навколо зруйнованого будинку на Озерецькій розташовані багатоквартирні двоповерхівки, які 6 червня пошкодила вибухова хвиля. Жильці досі не мають газу, його після обстрілу відімкнули комунальники.

Усього під час російської атаки у Луцьку були пошкоджені 127 житлових будівель та 40 не житлових. Станом на 4 липня працівники міського департаменту житлово-комунального господарства склали 501 акт про обстеження житла. Ці акти затвердять на профільній комісії та виконкомі Луцькради, після чого, лучанам, які робили ремонт самостійно, відшкодують витрати, сказав головний комунальник міста Микола Осіюк. Обстеження приміщень триває.
Нагадаємо, у ніч на 6 червня Росія здійснила наймасштабнішу атаку на Луцьк. Росіяни спрямували на місто 15 БпЛА і шість крилатих ракет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus