Після нападу Трампа на Huawei американські технологічні компанії виводять виробництво з Китаю
Після нападок президента Дональда Трампа на компанію Huawei і введення додаткового мита на ввезення китайської продукції в США, найбільші американські технологічні підприємства почали виводити своє виробництво з Китаю.
Як пише Новое время, судячи з повідомлень у ЗМІ, користувачів електроніки по всьому світу чекає черговий виток американо-китайського торговельно-економічного протистояння. Після заборони технологічним компаніям з США вести бізнес з китайською корпорацією Huawei, експерти галузі готували нас до гіршого, враховуючи значне підвищення вартості гаджетів і зниження якості послуг, які надають їх виробники.
Навіть керівництво Google попросило американського президента Дональда Трампа скасувати заборону на використання Android в смартфонах Huawei, щоб не нашкодити одному зі своїх основних бізнесів. Консервативний 73-річний мільярдер начебто прислухався, і на своїй останній зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном пообіцяв припинити технологічну блокаду китайського телеком-гіганта Huawei.
Але, ймовірно, це рішення може бути запізнілим, адже після агресивних дій президента США найбільші американські технокомпанії вже почали виводити своє виробництво з Китаю, боячись додаткового мита на продукцію, вироблену в КНР.
Як пише видання Хайтек з посиланням на японську газету Nikkei, компанії Amazon, Microsoft, НР і Dell вже почали переносити свої виробничі потужності всередину США, щоб уникнути 25%-ого мита на товари, що ввозяться в Штати з Китаю.
У планах Трампа, перекриття кисню китайським підрядникам має створити додаткові робочі місця в США і зміцнити американську економіку. Але, враховуючи вартість робочої сили в Китаї й Америці, легко припустити, що пристрої, які спочатку зроблені в США, будуть на порядок дорожчими.
Повідомляється, що компанії HP і Dell збираються перенести з Китаю в США виробництво ноутбуків, Microsoft почне виробляти xBox на своїй батьківщині, а Amazon поверне у рідну гавань електронні книги Kindle, смарт-спікер Echo та інші гаджети для розумного будинку. Свій переїзд з Китаю в інші країни планують і Apple, Google, Sony, Nintendo, Acer, Asustek та інші компанії.
Загострена ситуація між найбільшими економіками світу обіцяє розвиток країнам на кшталт В'єтнаму, Таїланду, Індонезії, Філіппін і Тайваню, куди можуть перенести свої потужності головні виробники електроніки на планеті.
Таким чином, ініційоване Трампом мито на продукцію, вироблену в Китаї, може стати чимось на кшталт пострілу в австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда у 1914 році, а сам Гаврила-Дональд керується власними фанатичними ідеям і розриває налагоджене роками крихке міжнародне співробітництво.
Як повідомялося раніше, китайський телекомунікаційний гігант Huawei подав позов до суду з вимогою розглянути в спрощеному порядку рішення США про внесення його до «чорного списку», і визнати його таким, що порушує конституцію Сполучених Штатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як пише Новое время, судячи з повідомлень у ЗМІ, користувачів електроніки по всьому світу чекає черговий виток американо-китайського торговельно-економічного протистояння. Після заборони технологічним компаніям з США вести бізнес з китайською корпорацією Huawei, експерти галузі готували нас до гіршого, враховуючи значне підвищення вартості гаджетів і зниження якості послуг, які надають їх виробники.
Навіть керівництво Google попросило американського президента Дональда Трампа скасувати заборону на використання Android в смартфонах Huawei, щоб не нашкодити одному зі своїх основних бізнесів. Консервативний 73-річний мільярдер начебто прислухався, і на своїй останній зустрічі з головою КНР Сі Цзіньпіном пообіцяв припинити технологічну блокаду китайського телеком-гіганта Huawei.
Але, ймовірно, це рішення може бути запізнілим, адже після агресивних дій президента США найбільші американські технокомпанії вже почали виводити своє виробництво з Китаю, боячись додаткового мита на продукцію, вироблену в КНР.
Як пише видання Хайтек з посиланням на японську газету Nikkei, компанії Amazon, Microsoft, НР і Dell вже почали переносити свої виробничі потужності всередину США, щоб уникнути 25%-ого мита на товари, що ввозяться в Штати з Китаю.
У планах Трампа, перекриття кисню китайським підрядникам має створити додаткові робочі місця в США і зміцнити американську економіку. Але, враховуючи вартість робочої сили в Китаї й Америці, легко припустити, що пристрої, які спочатку зроблені в США, будуть на порядок дорожчими.
Повідомляється, що компанії HP і Dell збираються перенести з Китаю в США виробництво ноутбуків, Microsoft почне виробляти xBox на своїй батьківщині, а Amazon поверне у рідну гавань електронні книги Kindle, смарт-спікер Echo та інші гаджети для розумного будинку. Свій переїзд з Китаю в інші країни планують і Apple, Google, Sony, Nintendo, Acer, Asustek та інші компанії.
Загострена ситуація між найбільшими економіками світу обіцяє розвиток країнам на кшталт В'єтнаму, Таїланду, Індонезії, Філіппін і Тайваню, куди можуть перенести свої потужності головні виробники електроніки на планеті.
Таким чином, ініційоване Трампом мито на продукцію, вироблену в Китаї, може стати чимось на кшталт пострілу в австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда у 1914 році, а сам Гаврила-Дональд керується власними фанатичними ідеям і розриває налагоджене роками крихке міжнародне співробітництво.
Як повідомялося раніше, китайський телекомунікаційний гігант Huawei подав позов до суду з вимогою розглянути в спрощеному порядку рішення США про внесення його до «чорного списку», і визнати його таким, що порушує конституцію Сполучених Штатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
24 Червня 2026 22:32
24 Червня 2026 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
24 Червня 2026 22:13
24 Червня 2026 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
24 Червня 2026 21:54
24 Червня 2026 21:54
Небезпечна спека: скільки лучан потрапили в лікарню через проблеми з серцем
24 Червня 2026 21:36
24 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.