USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Після престольного свята у селі під Луцьком священник та його дружина захворіли на COVID-19, – ЗМІ

4 Серпня 2020 11:21
У селі Тарасове священник та його дружина захворіли на коронавірус.

Про це Під Прицілом повідомили місцеві мешканці.

У день рівноапостольного князя Володимира і 1032 річниці Хрещення Русі храм Святого Володимира, що у селі Тарасове Луцького району, відзначали престольне свято. Ймовірно, священник тоді і заразився коронавірусною інфекцією.

Згодом стало відомо, що його дружина також хворіє на COVID-19.

Варто зазначити, що 28 липня 2020 року Божественну літургію у храмі Рівноапостольного великого князя Володимира в селі Тарасове Луцького районного очолював митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлини було опубліковано на сайті ПЦУ.

Як видно на фото, священники причащали вірян та маленьких діток з однієї ложки та у храмі було величезне скупчення людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 4 Серпня 2020 11:28
Дивовижно, як в цих людей в голові вживається "береженого бог береже" і подібна халатність.
Анархист Показати IP 4 Серпня 2020 12:23
Сектанты...
Оптиміст до Анархист Показати IP 4 Серпня 2020 15:57
О то ти з того паханату, який ніколи не мав Томоса і адептів якої гонять з кожного села?
Питання до Анархист Показати IP 4 Серпня 2020 16:00
А онуфрій і паша Мерседес вже вилікувались від корони, чи хвороба дала ускладнення?
маня Показати IP 4 Серпня 2020 12:42
В церкві найбільне скупчення на протязі довгого часу , і ще й цілування ікон , причащання. І не кажіть, що в церкі не заражаютьяся!!! І ще знаю одне село , де захворіли після пристольного свята, Бо ж не можна було відмітити бе гостей з інших церков ... показуха, хто шикарніше відсвяткує вилізла боком.
знаючий Показати IP 4 Серпня 2020 13:24
А хто хоронить короновірусних? Ви новоспечені атеїсти? Священник іде і не зважаючи на небезпеку - хоронить! А до кого біжите якщо хтось захворів - до нього ж. А священник що не людина - не їздить у транспорті, не спілкується із хворими? А в супер маркетах, біля банків,на дитячих майданчиках - коронвірусу не має? То вам однієї ложки бракує - чи мозгів?
Анархист до знаючий Показати IP 4 Серпня 2020 16:58
Как давно ты попа в супермаркете видел? Для этого у них рабы есть! Зачем вообще приделять внимание этим дармоедам?
До знаючий Показати IP 4 Серпня 2020 14:58
Ти не знаєш, як хоронять короновірусних! Ніяких священиків, навіть родичі здалеку. А найближчі люди це поліцаї і медик!
попереднім Показати IP 4 Серпня 2020 17:26
Короновірус - побожний , він тільки в церкву ходить! Та не тільки ходить - він там живе і молиться...