USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поблизу луцького гіпермаркету зіткнулися три автівки

5 Жовтня 2018 14:13
Автомобілі ВАЗ, BMW та Volkswagen зіткнулися на проспекті Соборності у Луцьку.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 жовтня.

Зі слів водіїв, ВАЗ різко загальмував перед пішохідним переходом, водій BMW встиг загальмувати, проте водій Volkswagen не встиг зреагувати і вдарив BMW, яке, своєю чергою, врізалося у ВАЗ.

В аварії ніхто не постраждав, автомобілі зазнали механічних ушкоджень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Бе Показати IP 5 Жовтня 2018 14:43
ВАЗ по своїй природі не може різко загальмувати.
Ура Показати IP 5 Жовтня 2018 14:50
Нарешті та беха знайшла пригоди на свою ж..у. А то їздило і гуділо на все місто.
читач до Ура Показати IP 5 Жовтня 2018 17:00
І я так подумав але, це по-ходу не він!?(Дививсь на драйв2 ру в нього не тоновані шибки)
Лучанин до Ура Показати IP 6 Жовтня 2018 00:15
Як гуділо так і буде гудіти₽
Русік до Ура Показати IP 6 Жовтня 2018 11:39
Радуватись біді інших дуже «правильно!». Якшо є якісь притензіі до власна BMW може особисто йому про це повідомити? Але сховатись під анонімним ніком дуже достойно,при чому людина не винна тут. Ваш язик-ваш ворог і буде справедливо якшо це Вам повернеться.
бляхи Показати IP 5 Жовтня 2018 15:48
...де бляхи?
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2018 16:37
А вам аби обіс*ати!!!
Беха Показати IP 5 Жовтня 2018 21:22
Я теж подумав що то та пирділка. Харить реально. Була б поліція нормальна то оштрафквала б що без глушника їздить
Лучанин до Беха Показати IP 6 Жовтня 2018 00:16
Все там добре з глушником, він на місті.
Амг Показати IP 6 Жовтня 2018 11:04
Гудок догудівся)
Олег до Амг Показати IP 6 Жовтня 2018 11:49
Ох ти і юморист звичайно) дтп сталося ще й не по вині bmw до чого тут гул вихлопу? Можу дати номера власника про особисті не довольства чи побажання можеш з ним поговорити, чи тоненька кишечка?