USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

На Соборності – ДТП за участю 4 автівок. Оновлено

10 Жовтня 2017 19:19
Дорожньо-транспортна пригода за участю 4 автомобілів трапилася по проспекту Соборності увечері 10 жовтня.

Про це Район.Луцьк стало відомо з власних джерел.

Екіпаж отримав повідомлення про ДТП з потерпілими на перехресті проспекту Соборності та вулиці Чорновола.

Водій Opel Insignia повертаючи з проспекту Соборності на вулицю Чорновола не пропустив Peugeot, який рухався в попутному напрямку.

Водія автомобіля Peugeot забрал медики. Наразі діагноз не відомий.



На місце пригоди викликали слідчо-оперативну-групу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
водій стаж 37 років Показати IP 10 Жовтня 2017 19:57
авірії бо по перше неповажають псевдоводії нікого , по друге правил незнають а по третє просто Д*БІЛИ !
стажер до водій стаж 37 років Показати IP 10 Жовтня 2017 20:53
Не зарікайся діду,все колись буває вперше
Віталій Показати IP 10 Жовтня 2017 20:19
37 років тому на весь Луцьк було 37 авто. Стаж нічого не говорить! Треба дотримуватись ПДР.
Вічно Показати IP 10 Жовтня 2017 22:04
Коли вже зроблять норм сфітлофори на цьому перехресті???? Тут вже море ДТП було!!! шутнікі!!!!
Лучанин до Вічно Показати IP 10 Жовтня 2017 23:08
А який саме світлофор Ви вважаєте нормальним? Власне мені, і не тільки, того світлофора що є цілком достатньо, якщо виконувати ПДР. З іншої сторони я б не був проти якби при загоранні червоного з-під асфальту на місці СТОП-полоси вилазили якісь металеві зуби, бо по іншому змусити всіх виконувати ПДР неможливо. Світлофор тільки регулює рух через перехрестя, а не переносить авто замість Вас.
я до Вічно Показати IP 10 Жовтня 2017 23:34
на цьому перехресті доцільне було б регулювання світлофора аналогічно, як на перехресті вулиць Ковельська-Набережна
місцевий їхав Показати IP 10 Жовтня 2017 22:50
тут на один сигнал багато може бути рухів - розберись візьми
Місцевий до Вічно Показати IP 10 Жовтня 2017 22:50
Там є достатньо світлофорів, просто треба менше спішити, а більше правил дотримуватися, от і все....я щодня з соборності на чорновола повертаю і навпаки і якшо не поспішати - то все нормально буде. Досить когось звинувачувати - з себе почніть
0100 Показати IP 11 Жовтня 2017 02:09
А це не сина Лапіна випадково опель інсігнія?!