USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Покарали волинянина, який намагався підкупити поліцейських

19 Червня 2020 17:20
Мешканця Володимира-Волинського оштрафували на 8500 грн за намагання підкупу працівника поліції.

Про це повідомляє прокуратура Волинської області.

Ратнівський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між начальником Ратнівського відділу Ковельської місцевої прокуратури та мешканцем Володимира-Волинського, який намагався відкупитися від адміністративної відповідальності, та призначив чоловікові покарання у виді штрафу.

Увечері 16 травня 2020 року у селищі Ратне громадянин хотів за 200 грн залагодити із працівниками поліції питання про не притягнення його до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення (в його авто був відсутній поліс обов’язкового страхування транспортного засобу).

У ході досудового розслідування він визнав свою винуватість у наданні неправомірної вигоди службовим особам (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 369 КК України).

Суд призначив чоловікові покарання у виді штрафу в сумі 8500 грн. Штраф він уже сплатив.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus