USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку вже другого поліцейського звільнили за пиятику

15 Лютого 2016 16:49
Із лав Управління патрульної поліції міста Луцька звільнили вже другого працівника.

Так, за появу на роботу «під мухою» звільнили поліцейського Максима Матвіюка.

Нагадаємо, за водіння службового авто в нетверезому стані звільнено поліцейську Наталію Жилко.

Згідно з інформацією достовірних джерел, поліцейська звільнилася за власним бажанням. Через кілька років ця працівниця може знову вступити на службу в поліцію.

Крім цієї молодої поліцейської, на службу у веселому настрої прийшов і Максим Матвіюк, якого наразі звільнили. Максим Матвіюк теж написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Окрім цього, в Одеській області, де керує поліцією виходець з Волині Михайло Білецький, затримали поліцейську, в машині якої виявили наркотики.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Арсен Показати IP 15 Лютого 2016 16:53
Так тримати!
невже до Арсен Показати IP 15 Лютого 2016 17:18
А за хабарі нікого!!!!!!
пенсіонер до Арсен Показати IP 15 Лютого 2016 18:02
Дай дурням владу і вони себе покажуть. А чого дивуватись, коли Нацполіцією керує домогосподарка з педагогічною освітою, а на Волині управлінням патр. поліції, людина яка ні дня не працювала в правоохоронних органах. Це наша історія вже знала в 17 році
Анонім до пенсіонер Показати IP 15 Лютого 2016 21:44
На Волині керує кваліфікований працівник в якого навіть відповідна освіта і є навикі в роботі мвс
Анонім до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 06:26
Такий як ти спец
очевидець до Арсен Показати IP 15 Лютого 2016 18:19
Нехайби ще написали як вони виїзджали на сімкйну сварку на пр-т Відродження Застосували газ дебошир чуть не здох в лікарні відкачали, діти до 10 років похворіли, Заявниця каже хто таких дурнів до мене направив. Вже півтора місяця проводять перевірку і някого реагування і вибачень. А це скоєно практично злочин подібний до київського де застрелили неповнолітнього збрехали , що сина мажора, а вияснилось сімя прості трудяги.
Люда до очевидець Показати IP 16 Лютого 2016 08:41
Сімейні конфлікти треба вирішуватисавмим, а не кликати поліцію! Щодо київського "злочину", то той неповнолітній з сім"ї " простих трудяг" якого чорта о 3 годині ночі не був удома?! Чого батьків не хвилювало, де їхнє чадо в таку пору перебуває?! Тепер хай пожинають плоди свого виховання... ніхто з тих, хто був у машині не зупинив водія.. Цих виродків треба всіх судити!
ппЦ до Люда Показати IP 16 Лютого 2016 15:28
Люда, у нас нет комендантского часа. А действия сотрудников квалифицируется как убийство: независимо кого они застрелили-бомжа,мажора или трудягу. А я реально в шоке от таким ПМСных вечно верещащих и скандирующих всех вздернуть баб как ты-их оказалось пздц как много. вари борщи и тапочки стирай
13 Показати IP 15 Лютого 2016 16:55
ППЦ!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 15 Лютого 2016 17:05
Ото відсвяткували день закоханих!!!
Мент до лучанка Показати IP 15 Лютого 2016 20:23
Они даже выпить толком не умеют. Про выявления тяжких преступлений и раскрытие вообще молчу
старий мент Показати IP 15 Лютого 2016 17:10
Перші пили менше. Якось трохи соромились. А ці мало того, що пють, вони ще будуть пяні тр*х*ись на капоті. Молоді, болт стоїть як малосольний огурчик. Дорогу молодим!!!
Олег до старий мент Показати IP 15 Лютого 2016 18:08
Заздрити не треба... Це я відповідаю на передостаннє речення!
Лучанин до старого м до старий мент Показати IP 15 Лютого 2016 23:14
Перші пили ще круче молодих, просто на них увагу ніхто не звертав, а ці ще зелені у всьому.
дьодік Показати IP 15 Лютого 2016 17:15
Нормальний процес очищення. Не потрібно нічого приховувати.
2 до дьодік Показати IP 15 Лютого 2016 18:30
це не очищення їх нових набирали, прозоро. понабирали 1,5 місячних в памперсах, що аж лайно сипеться
Сергій!!! Показати IP 15 Лютого 2016 17:18
АЙ МОЛОДЕЦЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Луцьк Показати IP 15 Лютого 2016 17:20
А чё , за власним бажанням ?
дідо до Луцьк Показати IP 15 Лютого 2016 17:56
правильно по статі, за службову невідповідність
дідо Показати IP 15 Лютого 2016 17:27
Алкашні в поліції не буде. Це колись в мусарні міськвідділ пяний ходив та даїшникі бухі їздили по місту.
капот Показати IP 15 Лютого 2016 17:31
Скільки квакання про надсерйозний відбір.Шланги!
1 до капот Показати IP 15 Лютого 2016 17:57
карасі
Адвокат Показати IP 15 Лютого 2016 17:32
!!!
Анонім Показати IP 15 Лютого 2016 17:36
і де стільки алкоголіків набралось
Аааа до Анонім Показати IP 17 Лютого 2016 22:45
В поліції там шей наріки їздять на тойотах
не пацик Показати IP 15 Лютого 2016 17:40
Чого ви на них звертаете увагу ? вони прийшли прогулятися-повеселитися-потім всі вернуться додому . Людей потішили рехформами-новими красивими поліцейскими яких-оділи -дали нормальну зарплату :- але забули сказати що ці нові поліцейски квартирних злодіів шукати і затримувать небудуть- як і озброених головорізів-реальних бандюків- угонщиків автомашин- а реальний стан злочиності в Украіні побив уже всью допустиму шкалу : Нечіпайте дітей вони пограються-трохи повеселятся тай вернуться назад звідки прийшли. Вони нерозуміють що квартира держава недасть-соціальний пакет фантік- перспектива дослужити до пенсіі рівна нулью.
Кнопка Показати IP 15 Лютого 2016 17:41
Молодці. А ще два авто розбили забули написати.
Поліцейскій до Кнопка Показати IP 17 Лютого 2016 11:56
7- авто розбитих у нас у Луцьку і в супроводі два забрали бо нема чим їздити на ГРАНИЦЮ. Бусікі заберати;))
1 Показати IP 15 Лютого 2016 18:06
фото в інтернет і на фейсбук поліції, народ має знати в лице своїх "героїв"
Ас Показати IP 15 Лютого 2016 18:38
поліцейська академія HOLLYWOOD
Хатія Показати IP 15 Лютого 2016 18:53
панове журналісти вам як працівникам ЗМІ можна подати запит до патрульної поліції скількі вони розбили авто, скількі покарано, звільнено "за власним" бажанням та подати інфу на сайт. Мені звичайній людині такої інфи не дадуть. Факти розбитих авто та хабарництва , а тепер і п'янства вже є, що ще за 2 місяці роботи в місті приховують патрульні...?
Bond Показати IP 15 Лютого 2016 18:57
Клоуни!
Петро Показати IP 15 Лютого 2016 19:34
Як кажуть в народі, нове ситко на кілочку, а старе в куточку. Ще старих міліціонерів назад перепросять, в ноги будуть цілувати. Не вкладається в голові, що молода жінка на такій посаді прийшла на роботу напідпитку. В мене діти старші за неї, тому соромно за такі моменти.
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2016 19:51
Навіщо нам поліція, яка займається тільки паркуванням машин в недозволених місцях. Більше вони нічого не вивчили за три місяці.
оля Показати IP 15 Лютого 2016 19:52
А в Києві класно того мажора вальнули!!!!!!!!!! Нефіг п"яним за руль сідати! Тут вже "папіки" не поможуть!
Люда до оля Показати IP 15 Лютого 2016 21:23
Дура ти Оля. Радіти з того,що молодого хлопця вбили.Сумно
*** до оля Показати IP 16 Лютого 2016 00:32
Ото не знає,а пише,пише...біда чорна...ти тоже випила? Застрелили пасажира.Чи ти між першою стопкою і другою щось почула,а розібрати не встигла?
13 до оля Показати IP 16 Лютого 2016 16:59
коментар було видалено
13 до оля Показати IP 16 Лютого 2016 17:03
це була дитина 17 років, яка сиділа на пасажирському сидінні, к*ва ти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beer Показати IP 15 Лютого 2016 20:06
Ппц, яке нах*й за власним бажанням, по статі і все
свідомий Показати IP 15 Лютого 2016 20:16
порівняно з київськими ангели там ще в серпні 12 в сізо сиділи за серйозні злочини а чесні журналісти тихенько мовчали щоб не портити імідж реформаторам
Король Показати IP 15 Лютого 2016 20:25
В податкову прийдіть подивіться, там половина працівників п'яними вештаються, і ніхто не пише про це.
Хатія 2 Показати IP 15 Лютого 2016 20:48
Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе на всіх телеканалах розповідає, що поліція прозора та відкрита! Панове журналісти зверніться до управління Патрульної поліції у м.Луцьку з інформаційним запитом, щодо підтвердження чи спростування даних фактів. Якщо такі факти були то: 1. Коли вони були зафіксовані. 2. Чи складалися адміністративні протоколи за фактами керування в стані алкогольного сп’яніння за ст.130 КУпАП 3. В який адміністративний суд направлялися адмінпротоколи (якщо складалися). 4. Якщо не складалися, то з яких причин, адже факт керування службовим автомобілем був підтверджений. На основі відповіді можна буде зробити висновок чи дійсно це РЕФОРМА чи знову очкозамилювання для простих людей і все залишилося, як в старих ментів. Звичайно відповідь Цюцюри оприлюднити!!!
Ау до Хатія 2 Показати IP 16 Лютого 2016 11:25
недолуга хатія 2, патрульні яких зловили п'яними, не керували ТЗ на момент перевірки!!!!
Хатія 2 Показати IP 15 Лютого 2016 20:56
Пьяный водитель является преступником сказала Деканоидзе в эфире программы "ТСН. Тиждень" на канале "1+1" в воскресенье вечером. Де ми живемо? І хто керує поліцією?!!!
Лучанка до Хатія 2 Показати IP 16 Лютого 2016 08:45
А хіба пяний за кермом не злочинець?! Сам скільки випив чи від природи дебіл?!
Ой-ой Показати IP 15 Лютого 2016 21:34
нарештi ваш час прийшов ПРОПЛАЧЕНI ПАТРIОТИ!!!!
Скарп Показати IP 15 Лютого 2016 22:21
Ні, нехай пяний за кермом буде героєм. На всіх каналах інтервю роздає, боявся що машину заберуть. Вина за пасажира вбитого, на ньому. А хочеш екстріму, шуруй в армію, херой сра...й.
Олександр Показати IP 16 Лютого 2016 08:24
А чому не по статті?
Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 10:01
СЛАВА РЕФОРМІ В МІЛІЦІЇ З ПОЛІЦІЮ! ПОНАБИРАЛИ ДИБ.ЛІВ В КИЄВІ ЛЮДЕЙ РОЗСТРІЛЮЮТЬ, В ОДЕССІ НАРКОТИКИ ПРОДАЮТЬ А В ЛУЦЬКУ ЗА МІСЯЦЬ ДВОХ ЗА ПЯНКУ ЗВІЛЬНИЛИ!!!!! ЩЕ ПІВ РОКУ І БУДУТЬ ПРОСИТИ ЩОБ НАЗАД СТАРІ ГАЇШНІКИ ПОВЕРНУЛИСЬ!!! А ХАТИЯ ЯК ЗГУЛАДЗЕ НАЧУДИТЬ І НА ТАПКІ !!!!!!!
Задовбали до Луцьк Показати IP 16 Лютого 2016 13:55
А в старих гаїшників було все покруче і стрілялись і наркотики , а те що вони приходили з будуна чи пили нароботі то це через день (може не всі), тільки це все прикривалось і закривали очі начальники , бо той бухий приносив дань кожен день.
Варвара Показати IP 16 Лютого 2016 12:26
І чого йти у поліцію,якщо завідомо людина знає,що буде пити,приймати або продавати наркотики.....Мабуть,спокусились на зарплатню.А може,думали,що не будуть покарані.А що стосується хабарів,то це великою мірою залежить від громадян.Дехто сам суне гроші по старій звичці.Треба,щоб громадяни заявляли на хабарників,то поступово їх і поменшає.
Кейт до Варвара Показати IP 16 Лютого 2016 14:16
Им власти хочется. с высоты поучать темный, обманутый, не обеспеченный народ.
ннн Показати IP 16 Лютого 2016 15:13
мені цікаво, а чого цих мажорів зразу не пристрелили на місці свої ж? вони ж бухі за кермом як і київскі малалеткі
ВОЛИНЬ Показати IP 16 Лютого 2016 15:20
Ха,знайшли чим здивувати. Там і наркомани є, це всім достеменно відомо-наприклад та же Щолокова. Ну що ви хочете коли понабирали кончіт з нічних клубів-там я так розумію хто чим міг тим і розплачувався.
ДАІ Показати IP 16 Лютого 2016 20:33
Вони , поліцейські молодці перейняли бізнес водять буси з контрабандою з устилуга.100$