USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Показали, як виглядатиме фасад гімназії №4 після ремонту. Фото

22 Липня 2021 17:28
У Луцьку відремонтують фасад гімназії № 4.

На своїй сторінці у фейсбуці мер Луцька Ігор Поліщук показав, як виглядатиме навчальний заклад.

«Незабаром приступаємо до ремонту фасаду гімназії № 4.

Архітектори, які допомагають нам з реконструкцією пр. Волі розробили візуалізацію фасаду цього навчального закладу», – написав Поліщук.

Як зазначив міський голова, напис на фасаді, якщо остаточно вирішать його робити, буде українською.

Нагадаємо, в Луцьку запланували капітальний ремонт фасаду гімназії № 4 імені Модеста Левицького, що на проспекті Волі, 25. Фасад закладу в міськраді називають одним із найгірших на проспекті Волі.

До слова, у Луцьку триває ремонт проспекту Волі. Укладання нижнього шару асфальту на лівій смузі проспекту планують завершити до вересня. На ці потреби до бюджету Луцької міськради спрямують 2,4 мільйона гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Дмитро Показати IP 22 Липня 2021 20:19
ПОЛІЩУК-господар,який дійсно з командою втілює проєкти в життя,так ТРИМАТИ....
Директор. Показати IP 22 Липня 2021 20:49
А 19 школа виглядаэ набагато гавнiше за 4 гiмназiю!
ВІРУС Показати IP 22 Липня 2021 21:56
ЧОМУ ШКОЛА НАПИСАНО АНГЛІЙСЬКОЮ?
Юрій Показати IP 22 Липня 2021 22:20
Подивіться на фасад школи № 2 по вул.Львівській, В Луцькуу вилизують по десять разів центральні вулиці і школи , а податки платять всі мешканці Луцька.
Лучанин Показати IP 22 Липня 2021 22:22
За такий проект тим дізайнєрам треба руки повідривати ? То ж подібне на промисловий цех ! Ви ж, блін, для дітей робите !
Луцьк до Лучанин Показати IP 23 Липня 2021 11:52
Критика має бути предметною: що не так і чому. Тому вкажіть, що не так і як краще було б. Мені, наприклад, досить непогано, краще, ніж кислотно-яскраві варіанти...
ПоліЛуцьк до Луцьк Показати IP 24 Липня 2021 10:41
Норм.
Мама до Лучанин Показати IP 23 Липня 2021 12:11
Стриманий класичний дизайн. Так у дітей гарний смак портібно розвиавати і привчати до красивого. Щоб потім не "блінали" і руки не поривались відривати. Розцяцьковувати вдома ніхто не забороняє.
Ольга до Лучанин Показати IP 23 Липня 2021 12:18
Безграмотний коментує дизайн.
Ігор П до Ольга Показати IP 24 Липня 2021 10:40
Ну який дизайн, такий і коментує.
Ось Показати IP 24 Липня 2021 09:16
А чому б зразу не зробити підземний перехід бідя школи число 4 або далі біля училища ...?
Ау до Ось Показати IP 24 Липня 2021 10:34
Може зразу космодром вам там приліпити?