USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Показали відео, як автомобіль в’їхав у кав'ярню в Луцьку

18 Січня 2021 12:48
Вчора, близько 19-ї години вечора, патрульні отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Соборності. Позашляховик на швидкості понад 40 км/год під час різкого повороту, не врахувавши ожеледицю, в’їхав у кав'ярню «Kava Avenue».

Про це повідомляє патрульна поліція Волині.

Прибувши на місце події, поліцейські встановили, що 20-річний керманич, рухаючись на автомобілі BMW X6, не вибрав безпечної швидкості руху, був не уважний та не стежив за зміною дорожньої обстановки, внаслідок чого допустив зіткнення з контейнером.

На щастя, в цій ситуації обійшлося без травм.
На водія патрульні склали адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП та вилучили посвідчення водія.

Рішення по цій справі, щодо притягнення особи до адміністративної відповідальності та позбавлення права керування прийматеме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
йцк Показати IP 18 Січня 2021 13:17
ого, чуть людину не задавив
ЦВК до йцк Показати IP 18 Січня 2021 17:44
А де його защітнічкі. Хлопчік ж малєнькій, і не було там ніяких дівчаток...
Петро Показати IP 18 Січня 2021 13:39
Хто підкаже де можна заробити на БМВ 6 у 20 років, як не наркотрафіку? Може ще й обкурений був за кермом шумахєр?
Влад Цепеш до Петро Показати IP 18 Січня 2021 17:45
Так то хіба його. у родаків взяв.
Свідомий до Петро Показати IP 18 Січня 2021 20:51
Какая тебе разница сколько ему лет и кем он работает. Думай о себе в первую очередь, а потом обсуждай его в комментах. Да парень конечно не прав и должен понести наказание за сделанное. Из-за таких вот как ты, которые осуждают чужие беды и считают чужие деньги (завистники) у нас бардак в стране!
Заспокойся до Свідомий Показати IP 18 Січня 2021 22:43
Ти хворий.
Прохожий до Заспокойся Показати IP 19 Січня 2021 00:24
А ты у нас доктор тут, да?
Анонім Показати IP 18 Січня 2021 14:42
І знову бєемвє головного мозку. Просто володар світу та король життя на такій машині!
Да до Анонім Показати IP 18 Січня 2021 17:45
Тут навіть говорити немає про що. Втопив газу, вирішив у "форсаж" пограти. Добре що хоть людину не задавив.
Гы Показати IP 18 Січня 2021 19:10
Знову Луцьк Рейсерс?
Лучанин Показати IP 18 Січня 2021 19:39
Народ не зліться, він просто по каву для пацанов прієхал взять!
007 Показати IP 19 Січня 2021 01:29
Такий само чуть не заїхав в АТБ біля північного ринку поклав відбійник і втік. Для цього є спеціально відведені місця !!! Куда та поліція дивиться ??? Мабуть сліпа !!!