USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Хотів похизуватися: у Луцьку BMW X6 на швидкості при повороті влетів у кав'ярню

18 Січня 2021 08:15
У Луцьку позашляховик на швидкості понад 40 км/год під час різкого повороту, не врахувавши ожеледицю, в’їхав у кав'ярню «Kava Avenue».

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Автопригода сталася на парковці біля гіпермаркету «Там Там». На щастя, у момент ДТП в кав’ярні, окрім касира, нікого не було, тому обійшлося без постраждалих.

За кермом позашляховика BMW X6 перебував молодий хлопець, який, зі слів очевидців, хотів похизуватися перед товаришами.

Власник кав’ярні оцінив збитки у 150 000 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
не лох 42 рочки Показати IP 18 Січня 2021 08:23
ахаха
Роман Показати IP 18 Січня 2021 08:23
Мало. Проси більше. Дасть. 150 000 к.баксік. Ухху
Йохансон до Роман Показати IP 18 Січня 2021 13:46
То в Україні ввели нарешті прогресивне штрафування, як в Швеції: чим більші статки - тим більший штраф
Костя Показати IP 18 Січня 2021 08:36
+5. Браво!!!. Тепер стане крутим "чуваком".
Євробидло Показати IP 18 Січня 2021 08:58
Понаставляють своїх ларьків хєр зна де, перед шкурами нема де повимахуватися.
Вюух до Євробидло Показати IP 18 Січня 2021 10:17
А шкури крутих сциканів люблять. Хай і за мамкіне бабло, але крутий.
OREK до Вюух Показати IP 18 Січня 2021 12:05
що таке шкура???
ототак Показати IP 18 Січня 2021 08:59
Мажори квітнуть і пахнуть на кожному кроці, а кажуть погано живеться...
лучанин Показати IP 18 Січня 2021 09:17
не бідний може синок мажора
Жах ! до лучанин Показати IP 18 Січня 2021 09:53
...а,може,він був в АТО...
Да до Жах ! Показати IP 18 Січня 2021 17:41
Тебе рано чи пізно задушить жаба.
Отакої Показати IP 18 Січня 2021 09:19
А номерок,номерок чому не демонструєте.Може хтось і пошкодує...
Сталін Показати IP 18 Січня 2021 09:55
Аленя не Руслан часом звати???))
Берія до Сталін Показати IP 18 Січня 2021 10:20
Бодя його звати. Бодя блть.
Джек до Сталін Показати IP 18 Січня 2021 17:37
Який ще руслан?
Сталін до Джек Показати IP 18 Січня 2021 18:33
Да рішало в МРЕВ був у Вадіка ,такий самий "любітель Х-5 по синькі "ганяти..
Джек до Сталін Показати IP 19 Січня 2021 10:46
В того Руслана ніколи в житті не було Х6,в нього Х5 був,а зараз пасат В7 в універсалі
Адвокат Непийкавенко Показати IP 18 Січня 2021 10:13
Вартість матеріальних збитків 1000грн, а от вартість денної виручки за один день простою кіоску на час ремонту 100000грн.
!!! до Адвокат Непийкавенко Показати IP 18 Січня 2021 11:13
Ну ти ще той арифметик!!!
Віктор Показати IP 18 Січня 2021 11:36
Там було багато людей, та видно було що хлопець їхав сам в машині, а написали що хотів похизуватись..: питанння «Перед собою?»..
Олег. Показати IP 18 Січня 2021 11:38
Молодець, д***! А якби люди були??
Кіріл Показати IP 18 Січня 2021 11:40
Люди я вас взагалі не розумію, хлопець в автомобілі був сам, перед ким він хотів похизуватися? Ви якщо пишете то пишіть так як є на справді. І з ким не буває це дорога на ній може статися все що завгодно.
маркіз де сад до Кіріл Показати IP 18 Січня 2021 12:43
ти очевидець? то поясни для чого там розганятися та робити розвороти на швидкості. в машині сам, а за машиною компанія чекала, чи дівчата молоді? так побити машину та за таких умов, то ще треба дуже постаратися. я вірю написаному, або п'яний, або вийоживався, або руки з дупи
Баба Ванга Показати IP 18 Січня 2021 16:02
Винен білий універсал, водій побачив авто і скермував в кіоск, щоб не таранити білого. там всі так розвертаються, і я також.
Я Показати IP 18 Січня 2021 16:45
Не дожав просто, злякався і руль вивернув вправо, а міг би закинути задок гарно. Жаль этого добряка.
Жиза Показати IP 18 Січня 2021 16:48
Этот парень был из тех, кто просто любит жизнь...
Мусулман Показати IP 18 Січня 2021 16:48
Думаю в БМВ просто, як завжди, відмовили гальма :)
Бедуїн до Мусулман Показати IP 18 Січня 2021 17:42
І експертиза це підтвердить, 100%.
Лучанка Показати IP 18 Січня 2021 22:21
ЖАХхххх! А то нічого, що на відео видно неозброєним оком, як в метрі від ДТП машини була ЛЮДИНА!!!!!!
Віталій Показати IP 18 Січня 2021 23:27
Там такий голольод труба, їхав сьогодні 10 км в ледь в поворт ввійшов, не розрахував по ходу що таке може бути, будьте обережні на дорозі є багато таких участків...
Анонім Показати IP 18 Січня 2021 23:40
От мені цікаво)Невже ви вірите всьому зо напише преса?Невже вам немає чим зайнятись і ви будете сидіти і просто по словам незрозумілих людей судити хлопця.Ви ж не говорили з ним і незнаєте ситуації.Хлопець був тверезий, їхав сам, і людей небуло.Нерозрахував швидкість і через ожеледицю втратив контроль над куруванням.Тримайте свої думки при собі і не судіть людей не знаючи правди.
Може хотів дрифтанут Показати IP 19 Січня 2021 03:10
І випадково в’їхав в кіоск(
Вова Показати IP 19 Січня 2021 09:30
Машинку шкода
Анонім Показати IP 19 Січня 2021 13:11
ахах д*рак
Lol Показати IP 19 Січня 2021 17:13
Не вміє esp виключати, пацан к успеху шел)