Поліція Австралії вилучила найбільшу в історії країни партію кокаїну
Австралійська поліція вилучила рекордні 2,7 тонни кокаїну, захованого у закопаних контейнерах на ділянці поблизу Сіднея.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
За даними правоохоронців, це найбільше вилучення кокаїну в історії країни.
Австралійська федеральна поліція (AFP) поінформувала, що наркотики орієнтовною вартістю 816 млн австралійських доларів (572,3 млн доларів США) були сховані у пластикових контейнерах, закопаних у трьох вантажних контейнерах із подвійним дном.
Партію виявили у п’ятницю на напівсільській території на заході Сіднея в межах розслідування діяльності організованого злочинного угруповання, яке підозрюють у контрабанді наркотиків уздовж східного узбережжя Австралії.
Двох чоловіків віком 21 і 25 років затримали після спроби втекти з місця події. Їм висунули обвинувачення у зберіганні великої партії незаконно ввезених наркотиків, за що передбачене покарання аж до довічного ув’язнення.
Читати ще: В Україні викрили чотири лабораторії з виробництва наркотиків та 400 людей, причетних до наркобізнесу
За версією слідства, кокаїн контрабандою доправили до Австралії через район селища Мідж-Поінт на півночі штату Квінсленд, а потім перевезли до Сіднея за вказівкою злочинного угруповання.
Правоохоронці також повідомили, що в межах цього ж розслідування раніше вилучили 179 кілограмів кокаїну та 142 кілограми метамфетаміну. Загальний обсяг вилучених наркотиків перевищив 3 тонни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
За даними правоохоронців, це найбільше вилучення кокаїну в історії країни.
Австралійська федеральна поліція (AFP) поінформувала, що наркотики орієнтовною вартістю 816 млн австралійських доларів (572,3 млн доларів США) були сховані у пластикових контейнерах, закопаних у трьох вантажних контейнерах із подвійним дном.
Партію виявили у п’ятницю на напівсільській території на заході Сіднея в межах розслідування діяльності організованого злочинного угруповання, яке підозрюють у контрабанді наркотиків уздовж східного узбережжя Австралії.
Двох чоловіків віком 21 і 25 років затримали після спроби втекти з місця події. Їм висунули обвинувачення у зберіганні великої партії незаконно ввезених наркотиків, за що передбачене покарання аж до довічного ув’язнення.
Читати ще: В Україні викрили чотири лабораторії з виробництва наркотиків та 400 людей, причетних до наркобізнесу
За версією слідства, кокаїн контрабандою доправили до Австралії через район селища Мідж-Поінт на півночі штату Квінсленд, а потім перевезли до Сіднея за вказівкою злочинного угруповання.
Правоохоронці також повідомили, що в межах цього ж розслідування раніше вилучили 179 кілограмів кокаїну та 142 кілограми метамфетаміну. Загальний обсяг вилучених наркотиків перевищив 3 тонни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині виявили іноземку, яка проживала без документів
Сьогодні 18:55
Сьогодні 18:55
Священники та громадськість помолилися за упокій невинно вбитих в’язнів Луцької тюрми
Сьогодні 17:35
Сьогодні 17:35
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.