USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Помер колишній боєць батальйону «Айдар» з Луцька

21 Грудня 2016 13:27
Після тривалого лікування помер лучанин, боєць батальйону «Айдар» Олександр Ромахов, інформує ВолиньPost.

Про це у Facebook написав голова луцької організації Спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський.

За словами Кобилинського, серце 29-річного воїна батальйону «Айдар» Олександра Ромахова перестало битися 19 грудня. Чоловік довго лікувався в різних закладах, постійно перебував в пошуках роботи. Все не міг адаптуватися до мирного життя.

«Щиро співчуваємо родині із непоправною втратою українського Героя, який захищав нашу Батьківщину», - зазначив Кобилинський.

Спілка Воїнів АТО Волині закликала всіх небайдужих прийти попрощатися з Героєм. Панахида відбудеться сьогодні, 21 грудня, о 18:00 та завтра, 22 грудня, об 11:00 у Будинку панахиди на Меморіалі «Вічна Слава» в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Всезнайко Показати IP 21 Грудня 2016 14:00
Це той, що в парку повісився?
До Кобилинського Показати IP 21 Грудня 2016 14:21
Добре що ви хоть на цього документи по СЗЧ в прокуратуру в Луцк не возили.
Палач Показати IP 21 Грудня 2016 20:43
коментар було видалено
Ігор Показати IP 22 Грудня 2016 08:40
Не боєць батальйону, а колишний боєць батальйону.
До Ігора Показати IP 22 Грудня 2016 10:55
По-перше, в темі так і пише.... А по-друге......а є така велика різниця чи для тебе має це велике значення???
Ігор до До Ігора Показати IP 22 Грудня 2016 17:18
Да, велика різниця. Він ж не загинув у бою, а мій брат поклав голову у бою. От така різниця.
До Ігора до Ігор Показати IP 22 Грудня 2016 19:50
То Саша винен що не загинув в бою?чи винен в смерті твого брата????? В людини не склалося життя....після війни важко було йому.... А комент звучить ніби він винен в смерті твого брата. Не можна бути ображеним на всіх через брата. Різні люди -різні долі.
Ігор до До Ігора Показати IP 22 Грудня 2016 23:55
Хіба я виню його ? Земля йому пухом !
Ау Показати IP 22 Грудня 2016 22:18
Може варто писати правду, якою б гіркою вона не була?