USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Помер відомий волинський психіатр Ярослав Балюк

7 Серпня 2018 14:23
Перестало битися серце завідувача психоневрологічного відділення Волинської обласної психіатричної лікарні Балюка Ярослава Івановича.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Прощання відбудеться у Будинку панахиди з 18.00. Похорон завтра, 8 серпня, о 12 годині у селі Липини.

Редакція висловлює співчуття родині померлого.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанка Показати IP 7 Серпня 2018 14:33
Не стало мудрої людини, хорошого лікаря. Співчуття рідним! Царство небесне!
Друзі Показати IP 7 Серпня 2018 14:59
Співчуття родині...Царство Небесне та вічний покій...
Пацієнт Показати IP 7 Серпня 2018 15:44
Царство небесне Ярославу Івановичу!
Пацієнтка Показати IP 7 Серпня 2018 17:31
Господи, Не можу повірити, Царство небесне, споживайте з миром, Ярославе Івановичу~ Ви стільки добра зробили для людей, стількох спасли і могли без б допомагати'
Липини Показати IP 7 Серпня 2018 17:50
Йдуть найкращі: за Євгеном Михайловичем Шимоновичем пішом Ярослав Іванович. Ви були найкваліфікованішими спеціалістами в Луцьку. Це велика втрата для медицини. Співчуття рідним та близьким.
читач Показати IP 7 Серпня 2018 18:21
Царство небесне, Ярославе Івановичу~ Ви були хорошим лікарем і людиною.
Ольга Показати IP 7 Серпня 2018 20:20
Скільки добра Він мені зробив, не передати словами мій жаль.
пацієнт Показати IP 7 Серпня 2018 21:32
Лікар від Бога, чуйна і порядна людина . Співчуття родині від вдячних пацієнтів психоневрологічного відділення,
Нововолинськ Показати IP 7 Квітня 2023 18:00
Випадково прочитала про страшну вістку.Це неймовірна втрата для медицини! Неперевершений спеціаліст -професіонал, найвища степінь людяності і порядності. Царство небесне і вічний спокій, співчуття рідним ! Безмежна подяка за врятоване життя !