USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Популярний блогер влаштував погоню в луцькому ТРЦ, охорона викликала поліцію. Відео

20 Серпня 2019 15:46
Популярний рівненський блогер Михайло Огороднік влаштував «погоню на виживання» у ТРЦ Порт Сіті в Луцьку.

Відео погоні з’явилось на youtube-каналі блогера.

Михайло зі своїми друзями катались по торговому центрі на велосипеді, електросамокаті. За умовами гонки, той, хто програє, купує корм для бездомних котиків.

Учасників гонки намагалась затримати охорона, але їм це не вдалось. Згодом охоронці викликали поліцію.

За день відео на каналі Огородніка зібрало понад 80 тисяч переглядів. Загалом у блогера понад 800 тисяч підписників.

Блогер Михайло Огороднік відомий своїми епатажними витівками, він також влаштовував гонки у торгових центрах Варшави, Рівного, заїжджав велосипедом в університет. Саме відео з університету набрало близько 8 мільйонів переглядів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Луцьк Показати IP 20 Серпня 2019 15:59
Накласти люлей, щоб не те, що на сидіння велосипеда, а на крісло - присісти не зміг:)
лучанин Показати IP 20 Серпня 2019 16:06
А якби когось збили ідіоти довбані, там куча дітей, на 15 діб адмін арешту за таке, нехай вулиці попідмітають, в КП Ласка попрацють
Анонім Показати IP 20 Серпня 2019 16:19
Перший раз чую про цього"блогера".Колись письменники,поети були відомі,талановиті люди,які приносили користь,а зараз кожне хто має доступ до інтернету,а ще канал на ютубі зразу стає" популярним блогером",чеше язика і заробляє гроші
Внук до Анонім Показати IP 20 Серпня 2019 18:36
Парадокс в тому, що цей блогер має 800 тис підписників, 8 млн переглядів і може отримувати за рекламу по декілька тисяч доларів в місяць. Але він з того нічого типу податків не платить. Настав новий час, коли цінності попереднього століття розтанули. Тепер ось такі блогери на епатажі абсурдні цинізмі (те чого хоче сучасна біомаса) будують собі заможне майбутнє, поки ті хто вчаться в універі готують собі візу в Польщу.
студент Показати IP 20 Серпня 2019 16:31
як немає де енергії подіти - в армію його!!!!!! хай не котам корм купує, а хоча б АТОшникам ліки!!!!!
Мда... Показати IP 20 Серпня 2019 16:44
три деб*** то є сила...
Шолом! Показати IP 20 Серпня 2019 18:39
Може він в Ліпіни в лікарню хотів!
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2019 18:39
Руській мір во всєй красє
777 до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2019 19:18
ровно уже россия?
! до Лучанин Показати IP 20 Серпня 2019 19:21
Ну й до чого тут всрюській мір ?В цьому випадку просто хитропопий дурко, який заробляє на хайпі.
В сім'ї не без урода Показати IP 20 Серпня 2019 19:46
Ровєнскій рускогаварящій лишньохромосомний полішук !
Аноним до В сім'ї не без урода Показати IP 21 Серпня 2019 21:40
Какая разница на каком языке он говорит?
В сім'ї не без урода до В сім'ї не без урода Показати IP 22 Серпня 2019 21:58
Ти хоч знаєш що він не в відео говорить українською а на відео російською тому що знімає відео для російської акдеторії
Бетмен Показати IP 20 Серпня 2019 20:19
Такіх оленей нада ловити,вивезти в ліс і там дати норм тягла щоб знали які наслідки можуть бути після такого. Придлагаю зайнятись цим питанням.
Бетмен до Бетмен Показати IP 22 Серпня 2019 22:00
А навіщо він нічого не пошкодив і не зламав Таке враження що він в тебе в дома на електро карі їздить
Їван Показати IP 20 Серпня 2019 20:40
А охоронець недопрацював ! Треба було нишком цюкнути молоточком по вітрині ювелірного бутіка ! І полішук авто би позбувся і тато з мамою мусили би худобу розпродувати !
ор Показати IP 20 Серпня 2019 21:59
ЗАСТАВИТИ ЪХ ПЫДМИТАТИ ВЕСЬ ПОРТ СЫТЫ 15 ДНЫВ
UCan Показати IP 20 Серпня 2019 22:57
Промоакція вдалась. Тепер і я вже знаю про блохера мішаню Сровнава))))
Secure Показати IP 21 Серпня 2019 00:28
Пяна дівка більша хазяйка ніж той охоронець
Валерій Показати IP 22 Серпня 2019 09:56
Не було кому надавати цьому блогеру по вухах.