USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Порошенка облили зеленкою: поліція встановила особу нападника

25 Серпня 2021 09:41
У поліції затримали і встановили нападника, який облив зеленкою експрезидента Петра Порошенка в центрі Києва.

Про це розповіли у ТСН.

Столичні правоохоронці встановили, що зробив це уродженець Чернігівської області 1999 року народження. За хуліганство йому загрожує до п’яти років ув’язнення.

Як повідомляють у Телеграм каналі «Политика страны» з посиланням на джерела в поліції, атакував політика 21-річний житель міста Козельця Чернігівської області Ілля Пустовгар. У нападника вилучили баночку з-під жувальних пластинок, в якій він і проніс зеленку.

Навіщо хлопець це зробив – він не зізнається, зараз поліція намагається розібратися, чи діяв він сам по собі або все-таки за чиєюсь вказівкою. З цією метою вивчають його контакти.

У Порошенка вчора вже заявляли, що це мало не спецоперація Банкової. Хлопець затриманий печерською поліцією за 72 години, йому готують підозру за ч.1 ст.296 КК України «Хуліганство».

Сторінка Іллі у Facebook нічим не примітна – фотографії в спортивному костюмі Також на сторінці затриманого зазначено, що він зараз вчиться в Чернігівському педуніверситеті.

На фото з його сторінки видно, що він цікавиться археологією.

Відео із зеленими плямами на обличчі колишнього президента напередодні з’явилося у соцмережах. Згодом стало відомо, що розчин діамантового зеленого на Петра Порошенка вилили у центрі міста під час покладання квітів поруч із пам’ятним знаком Героям Небесної Сотні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 25 Серпня 2021 09:48
Того пороха ще й о@@ст@ти можна було!
Гаргола Д.М. Показати IP 25 Серпня 2021 09:50
Цей хр.к під іменем Петро того заслужив, щоб його облити зеленкою. Надіюсь зі мною згідні 70-75% громадян України.
скептик до Гаргола Д.М. Показати IP 25 Серпня 2021 11:01
згідні 73%. їм лікаря не треба
Простий патріот Показати IP 25 Серпня 2021 09:53
Звичайне людське бажання "хоч за шию потримати" не тільки олігарха- мародера, а й земіністра чи зепутата.
Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 10:33
Молодець хлопчина, зрозумів хто є хто!
Анонім Показати IP 25 Серпня 2021 10:43
Обращаюсь к тому, кто это сделал: жму руку. Спасибо!
007 Показати IP 25 Серпня 2021 10:59
Потрібно було його же тортом по мордяці , а начинку самі догадаєтеся яку
ABC Показати IP 25 Серпня 2021 11:38
Ооо, бачу вся зелена ботоферма тут вже із самого ранку працює.
Тут до ABC Показати IP 25 Серпня 2021 12:46
Ти чого так довго спав???
так таки так! до ABC Показати IP 25 Серпня 2021 12:46
скільки ..украінців..-волиняк працює на підтанцьовці 95 кварталу! не дивно .що галичани праві стосовно полішуків!
Львів до так таки так! Показати IP 26 Серпня 2021 19:36
До речі. Жоден з полішуків тут так й не сказав чим гордитися волинянину, крім як спиною в глині та мордою в сажі?!
123 до Львів Показати IP 26 Серпня 2021 20:19
Мужик п'яний на шостий поверх в вікно забрався за менш ніж дві хвилини. ти зможеш?
Голос Народу Показати IP 25 Серпня 2021 12:09
Чо так слабо покропили лише зеленкою вальцмана? шо-о?...СІРЧАНОЇ КИСЛОТИ НЕ ЗНАЙШЛОСЯ?
Рауль Показати IP 25 Серпня 2021 13:01
за что его облили ?
Фест Показати IP 25 Серпня 2021 13:16
Заслужив сивочолий брехун таку подяку від синка грінпоца!
Василь Показати IP 25 Серпня 2021 13:51
Неприємно звичайно, але це мабуть карма, адже пам'ятаю, як він став президентом, тоді масово обливали депутатів зеленкою, кидали їх у смітники. Звичайно вони це заслужили, так як і Петя.
Лучанин Показати IP 25 Серпня 2021 13:59
Скількох людей посадили які обливали не колишніх президентів зеленкою. Ні одного
Згадай Показати IP 25 Серпня 2021 15:39
За портрет Петра 5ного в Вінниці мужик сидів.
Петрик Показати IP 25 Серпня 2021 17:06
А нікому в голову не приходило, що це все організував Сивочолий. Якби не ця подія особо ніхто про нього не згадував би, а так масв дискусій. Не забутий. А як до діла, то цей молодик і пояснити не може для чого це зробив. Висновок, отримав гроші і команду мовчати