USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

З'явилось відео моменту ДТП у Згоранах, внаслідок якої авто заїхало на могилу

6 Серпня 2020 12:19
У селі Згорани Любомльського району 31 липня трапилася ДТП за участі двох автомобілів - Mercedes і Nissan. За інформацією свідків, внаслідок автопригоди Mercedes злетів з дороги і перекинувся на дах. Інший автомобіль Nissan білого кольору влетів у ворота кладовища і заїхав на могилу.

Як з'ясувалося, водієм автомобіля Nissan була Юлія Туревич - дружина директора Любомльського ЛГ Володимира Туревича, відомого раніше через скандал із браконьєрством. Про це повідомив адвокат Віталій Жуковський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Із представленого ним відео видно, що Nissan виїхав на зустрічну смугу ймовірно з причин неуважності, в результаті чого лівою передньою частиною здійснив зіткнення з лівою задньою частиною автомобіля Mercedes, від чого останній декілька разів перевернувся, а Nissan заїхав на територію кладовища.

Адвокат стверджує, що директор Любомльського ЛГ здійснює тиск на очевидців ДТП та вчиняє спроби тиску на слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Ірина Показати IP 6 Серпня 2020 13:10
Нічого з цього відео не видно...
Євробидло до Ірина Показати IP 6 Серпня 2020 13:25
Видно що їхав 50 км/год..
Ірина до Євробидло Показати IP 7 Серпня 2020 14:50
А Вам видно,що більше чи менше?
Оксана до Ірина Показати IP 6 Серпня 2020 13:37
Ох як добре видно, а особливо швидкість з якою рухався Мерседес (допустимою) та дурною - Ніссан. А для судового експерта це горішки.
Ірина до Оксана Показати IP 7 Серпня 2020 14:48
Немає в законі визначення-" дурна,велика,і т.д" швидкість. Як може експерт по відео,на якому нічого не видно,визначити вину? Може водій авто з реєстратором різко відкрив двері і водій Мерса різко крутнув кермо вліво. Зіткнення ж не видно. Навіщо таке писати?
Хз Показати IP 6 Серпня 2020 14:38
Причиною дтп є автомобіль з якого ведеться відеофіксація! Його об'їзджали! Не в швидкості справа
скептик до Хз Показати IP 6 Серпня 2020 15:43
ага, винна баба ганька. вона там рядом корову пасла. хто виїхав на зустрічну полосу ? мерин
Hello до Хз Показати IP 6 Серпня 2020 19:15
Чому така думка? Стоїть по правилах на узбіччі. Ширина проїзджої частини для одного авто має бути приблизно 2,7м. ширина авто до 2 м. Швидкість та її похідні - основна причина швидкості. І це прикро!
Земляк Показати IP 6 Серпня 2020 15:15
Білий Ніссан летів не менше 100км/год в населеному пункті де дозволено тільки 50км/год