USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Повідомили про стан 7-річної волинянки, яка захворіла на коронавірус

25 Березня 2020 10:37
У 7-річної дитини з Гіркої Полонки зафіксовано COVID-19. Її стан задовільний, вона перебуває вдома.

Про це повідомляють у Волинській ОДА.

23.03.2020 року мама з дитиною звернулись до сімейного лікаря в амбулаторію. При огляді температура 37,2 , кашель, пульсоксиметрія (насиченість киснем крові) 98%.

Дитині проведено експрес-тести на Грип А і В - результат від’ємний, сімейний лікар прийняла рішення провести забір для аналізу ПЛР на COVID-19 у дитини і батька. Біоматеріали відразу були відправлені в обласний лабораторний центр.

Читайте також: Надзвичайну ситуацію вводять у всій Україні. Карантин продовжать на 30 днів

23.03 ввечері -температура тіла дівчинки становила 38,2

24.03.2020 стан дитини задовільний, температура вранці – 36,7, ввечері-36,7.

24.03.2020 отримано позитивний результат ПЛР на COVID-19 у дитини.

25.03 вранці температура – 36,6, стан дитини задовільний.

Згідно стандарту медичної допомоги дитина госпіталізації не потребує, спостерігається сімейним лікарем. Дівчинка разом з батьками ізольовані.

Станом на зараз проводиться робота з контактними особами, за всіма ними буде встановлений медико-санітарний нагляд та рекомендовано самоізоляцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 25 Березня 2020 11:00
Дай Боже здорв"я дитиночці і сім"ї. Все буде добре. Основне бачити, що з цим мона боротися. "Волинські новини" публікуйте будь ласка новини про стан дівчинки. Я думаю, це будуть позитивні для всіх новини.
редакція до Анонім Показати IP 25 Березня 2020 11:35
сподіваємось що стан не буде погіршуватись і все буде добре
Андрій до Анонім Показати IP 25 Березня 2020 11:38
Ти переляк, що ти мелеш?
Анонім до Андрій Показати IP 25 Березня 2020 14:11
Ню-ню. Згадав, як Шахов кричав з трибуни ВР, що ніякого коронавірусу нмає, а є масонсько-капіталістична змова. Де там зараз той Шахов? До якого апарату штучної вентиляції легень підключений?
Всезнайко до Анонім Показати IP 25 Березня 2020 11:58
Не "мона", а "нуна"...
Лучанин до Анонім Показати IP 25 Березня 2020 12:35
Ви так переживаєте ніби це рак 4 стадії чи 90 процентів опіків тіла чи ще якась біда. Подивіться статистику: наприклад, за січень місяць від хвороб серця померло 25 000, від грипу близько 600 людей. Чому ніхто не панікує, не організовує медичні огляди, не контролює якість їжі, яка виробляється нашим бізнесом і продається в торгівельним мережах? 300 тис. смертей в рік від захворювань серця тільки в Україні - це вже не епідемія, це не страшно?
Лучанка до Лучанин Показати IP 25 Березня 2020 13:43
Здається ні раком 4ї стадії, ні хворобами серця не заражаються повітряно-крапельним шляхом і ці хвороби не поширюються з геометричною прогресію через таких недалеких.
Олег до Лучанка Показати IP 25 Березня 2020 14:06
ще місяць такого карантину і почнеться епідемія серцево-судинних захворювань. А скільки людей через погіршення економічної ситуації почне економити на здоров'ї це ніхто не рахує....
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Березня 2020 14:08
Недалекий ти дядя, в Бергамо люди помирали завжди і коли в один день помирає стільки, що труни ставлять в церкві, бо в моргах немає місця, то це про щось та й говорить.
Вітя Показати IP 25 Березня 2020 11:37
Що ти ліпиш???
Анонім Показати IP 25 Березня 2020 14:48
Всьо приїхали. То значить що вже є заражені. Дитина ні при чому звичайно.
))) Показати IP 25 Березня 2020 18:00
Ну шо зе Розумні, як Вам ? ) Як мало буде то ше пару рейсів ))))
))) Показати IP 25 Березня 2020 18:01
Я вже просто уявляю скільки людей ця дитина і її маманя заразили по дорозі до сімейніка, в тій же лікарні...
янеробот Показати IP 25 Березня 2020 19:29
Напишіть, будь-ласка, хто це, або хоча б в яку амбулаторію вони ходили! Всі кричали, что власники Курчака ходять на роботу і всіх заражають! Але ніхто не думав, що ті двоє власників не ходять по аптеках, супермаркетах і поліклініках, тобто шансів пересіктися з ними якраз не було! А от зі скількома людьми пересіклась ця мати з дитиною, в скількох маршрутках, аптеках і супермаркетах???? І чи так вже вони сидять на карантині??? Блін........
RUVIM Показати IP 25 Березня 2020 20:51
Люди, робиться штучний хаос у всьому світі!!! Можуть ще сказати гроші недійсні, бо вони заразні і все може перейти у електронні, Це все наближає нас до начертання... Потім прийде 1 цар-антихрист, який наведе мир у всьому світі і скаже поклоніться мені.Перша заповідь нам говорить - Богові поклоняйся і Йому одному служи. Спасаймо свої душі, каймося в гріхах поки ще не пізно. "Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне."
Anonymous до RUVIM Показати IP 26 Березня 2020 09:12
Що за середньовічну нісенітницю ви несете? Ще за откровення зійшло до вас?
Анон до RUVIM Показати IP 26 Березня 2020 09:16
То з твоєї логіки, Бог сам дав нам вірус, щоб привести антихриста, навіщо бог дав інтелект і самоусвідомлення людині, і потім її ніби карає за це, ти суперечиш сам собі, я старий завіт читав і тобі раджу прочитати, дізнаєся дуже багато цікавого, спотворили ви вже віру в бога повністю, бог тобі нічим не зобовязаний, і ти богу нічим не зобовязаний, бог лише дав одній живій істоті на землі, здатність думати і самоусвідомлювати себе, і як людина цим розпоряжається так вона і живе, свідомий інтелект це і є та частина Бога в кожному, якщо хтось замість здатності думати включає одні емоції, від того і страждає.
Ммм Показати IP 26 Березня 2020 09:03
Звичайно, нехай дитина виздоровлюе iдай бог iй здоров'я. Але виникае питання: вiд кого вона заразилася? Це встановили? Людей iзолювали на какрантин? Про це нiчого не сказано!
Ха до Ммм Показати IP 26 Березня 2020 14:36
Слушна думка. Поряд з виздоровленням дитини найголовніше прослідкувати ланцюжок контактів до і після. Так і розповсюджуюється ця зараза. І прослідоковувати потрібно абсолютно у всіх випадках заржених людей. Це і називається КАРАНТИН! Чим він жорсткішим буде тим менше шансів цій напасті розвиватися, до речі рекемендую Plague Inc Evolved v1.17.2 загугліть.
Наталія Показати IP 26 Березня 2020 21:34
Я так розумію це була находка? А як лікар тепер теж на ізоляції. А медперсонал з реєстратури, дитина з мамою мабуть ще в черзі була до сімейника. Що зі всіма контактуючими. Костюмів точно ніхто не вдягав, бо їх стільки не має.??
небезпечно Показати IP 27 Березня 2020 07:04
може бути і таке що основними рознощиками зарази будуть, як не гірко це виглядає саме лікарі і лікарні, зверніть увагу на іспанську і італійську ситуацію. по суті лікарі найбільш вразливі
Андрій Показати IP 28 Березня 2020 16:04
Знаю точно,що лікарі були у спеціальних костюмах, приміщення амбулаторії дизінфекують двічі на день!!! для чо го ви розводите паніку?