USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Надзвичайну ситуацію вводять у всій Україні. Карантин продовжать на 30 днів

25 Березня 2020 13:16
Уряд встановив режим надзвичайної ситуації у всій території України. Карантинні заходи у країні також продовжать на 30 днів, до 24 квітня.

Таке рішення прийняв Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 25 березня, передає 24 канал.

Режим надзвичайної ситуації вже діяв у Київській області та місті Києві, Житомирській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Тернопільській, Львівській, Запорізькій, Черкаській і Донецькій областях. Тобто у всіх, де було виявлено хоч один випадок коронавірусу.

Читайте також: Повідомили про стан 7-річної волинянки, яка захворіла на коронавірус

Станом на 25 березня в Україні підтвердили 113 випадків інфікування коронавірусом.

Режим надзвичайної ситуації – стан на окремій адміністративній території, коли порушено умови нормальної життєдіяльності людей. Відрізняється від надзвичайного стану відсутністю обмежень конституційних прав громадян.
Юристи пояснили, як ліквідація наслідків надзвичайної ситуації може впливати на життя людей в часи пандемії.

Що має і може робити влада під час надзвичайної ситуації:

- надання екстреної медичної допомоги постраждалим і транспортування їх до закладів охорони здоров'я;

- евакуація або відселення постраждалих;

- санітарна обробка населення та спеціальна обробка одягу, техніки, обладнання, засобів захисту, будівель, споруд і територій, які були заражені;

- надання медичної допомоги постраждалим, здійснення санітарно-протиепідемічних заходів, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення;

- запровадження обмежувальних заходів, обсервації та карантину;

- надання психологічної та матеріальної допомоги постраждалим, проведення їхньої медико-психологічної реабілітації;

- забезпечення громадського порядку;

- соціальний захист постраждалих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ЛУЧАНОЧКА Показати IP 25 Березня 2020 13:36
ЦЕ ВСЕ ПРВИЛЬНО КРАЩЕ НАБАГАТО РАНІШЕ ПРИЙНЯТИ МЕРИ НІЖ ЗАПЗНО
я до ЛУЧАНОЧКА Показати IP 25 Березня 2020 19:22
Але таке враження, що у Луцьку навпаки все відмінили і ніякого карантину. Протягом цілого дня повно транспорту і пішоходів.
корлева Показати IP 25 Березня 2020 13:36
все правильно
Лучанин Показати IP 25 Березня 2020 13:53
Чому наші депутати і політики не роздають безкоштовно маски, як роздавали агітаційні листівки перед виборами?
Виборець до Лучанин Показати IP 25 Березня 2020 14:00
тому, що зараз не вибори, а пандемія. Це різні речі, у першому випадкує можливість потрапити у місцеву раду чи парламент, і щось "рішати", а у другому - лише зайві втрати...
@ до Виборець Показати IP 25 Березня 2020 14:31
Та потрапивши до влади-можна чхати на обіцянки иа на виборців!
Лучанин до Виборець Показати IP 25 Березня 2020 17:00
Це було не запитання, а висловлювання ненависті до ціх особ
Суддя Дреддд Показати IP 25 Березня 2020 13:57
Звичайно, що все правильно. Тільки сьогодні Шмигаль на засіданні КМ сказав, що основним джерелом поширення коронавірусу є люди, яки прибули в Україну із інших країх. А тепер питання до "правильних", чому цих людей не ізолювали та не лікують, а додволили їхати додому для організації так званої самоізоляції. Сидіти дома із сім'єю та без проблем відвідувати будь-які магазини та заклади.
Тапок до Суддя Дреддд Показати IP 25 Березня 2020 15:22
Карантин не для того, щоб пересидіти апокаліпсис в льосі. Нам потрібні одноклітинні, щоб повільно заражали усіх. От і отримає людство імунітет.
Андрій до Лучанин Показати IP 25 Березня 2020 14:10
А тому що депутати і політики вже маски "загнали" за кордон, заробивши мільйони... А життя і здоров'я людей їм всеодно !!!
Юлія Показати IP 25 Березня 2020 14:21
Чого вони не вели статистику як був свинячий, пташиний грип? Та ж сама була захворюваність була!
ага до Юлія Показати IP 25 Березня 2020 14:41
Тобі від того зразу полегшало б.....
Лучанка Показати IP 25 Березня 2020 14:37
Просто супер. Українці мають померти якщо не від коронавірусу, то з голоду. Я, наприклад, на роботу у зв'язку з карантином не ходжу, відповідно грошей - не отримую. Тобто я маю ще 1 місяць сидіти без прибутків. Чи, можливо, держава підкаже, де взяти гроші тим, хто не може працювати дистанційно, і як таким сім'ям вижити ще 1 місяць?
Лучанин до Лучанка Показати IP 25 Березня 2020 14:46
А державі всеодно, як люди будуть жити... чи є в них гроші на прожиття чи немає! Будемо не жити, а виживати.
Катерина Показати IP 25 Березня 2020 14:48
Економіка рухне!
Маруся до Катерина Показати IP 25 Березня 2020 15:25
Економіка і є бульбашкою, роздутою фондовими біржами, хоч не хоч а лусне.
1 Показати IP 25 Березня 2020 15:57
Ne BZDIT, prorvomsya!!!!!
Юра Показати IP 25 Березня 2020 16:16
Чому як у Франції не дають фінансову допомогу 1500 тис євро населенню?
Лучанин до Юра Показати IP 25 Березня 2020 17:04
У нас фінансову допомогу получать депутати і інші чиновники