USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Позачергова сесія Луцької міськради. Спроба третя: як це було

15 Березня 2017 19:15
Місто Луцьк в очікуванні – чи буде розблокована робота міської ради, чи затягування процесу продовжиться, й нагальні для життєдіяльності обласного центру питання далі будуть невирішені. Так, на 15 березня призначене продовження 19 позачергової сесії міськради, яка, згідно з висновком начальника юридичного відділу, не відбулася.

Як виходитимуть з цієї правової колізії депутати – в онлайн-трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.

Нагадаємо, напередодні відбулося засідання погоджувальної ради, де голови фракцій підтримали пропозицію, що депутати міськради мають сказати свою позицію щодо силового розгону блокади ОРДЛО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Олесь Показати IP 15 Березня 2017 09:29
І В ЦИРК ХОДИТИ НЕ ТРЕБА!
АТО до Олесь Показати IP 15 Березня 2017 17:05
БПП в пєрдів. За...махали. Керонвики х*рови.
щвондєр Показати IP 15 Березня 2017 10:07
Андони, займіться заср\ним по саме нікуди містом. Бариги хр*ви...
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 10:39
петя звонит в Центральную Избирательную Комиссию: " Альо, это ЦИрК ?" "Да, это ЦИРК" "Дайте мне самого главного клоуна"
Анонім до Анонім Показати IP 15 Березня 2017 14:46
і нафіга перекручувати анекдот ?
Павло Показати IP 15 Березня 2017 11:21
Чому ту ВУсенко не можуть присадити трохи ? Вона що пуп землі тут в Луцьку? І взагалі як вона дорвалась до ролі секретаря якщо така нахабна баба? НЕ робіть Вусенко цей цирк а працюйте на благо людей луча і негайно потрібно обирати міського голову Луцька а не проводити торги
Житель до Павло Показати IP 15 Березня 2017 12:53
Поцікавтесь в Гунчика, помічником якого є чоловік тієї самої Вусенко. Тоді і зрузумієте що влада порошенка намагається отримати повне управління в області і місті. А на доказ цього районні голови яких заставляють всупати в партію порошенка.
Анонім до Павло Показати IP 15 Березня 2017 13:04
йдеться про намагання вусенко дорватись до посади вічного в.о. міського голови
Анон до Анонім Показати IP 16 Березня 2017 09:53
До якого вічного? Є закон!
Гриць Показати IP 15 Березня 2017 13:29
Я дивуюсь з депутатів і з їх немічності, невже вони всі разом не можуть ту гниду вусенко винести на вилах з міськради, вона вже 1000 раз проклята, і де та нечисть взялась, лучани їй не пробачать ніколи.
Анонім до Гриць Показати IP 15 Березня 2017 14:47
а вони ложити хотіла на лучан. в неї пахани, які їй розказують, що робити
Назарій Показати IP 15 Березня 2017 14:52
Лучани не пробачать такій Вусенко за такі вчинки и Гунчику який як голова області нічого не роблять щоб місто мало гідного мера
Анонім до Назарій Показати IP 15 Березня 2017 15:45
а при чому тут гнусик до міського голови ?
правда Показати IP 15 Березня 2017 14:58
Як петицію підписати про присвоєння почесного громадянина Луцька покійному голові, то колишні ср*колизи з оточення вже заніміли, отакі то христопродавці вони, прості люди попідписували, а ті слизняки вже шукають нових хазяїв, кого далі облизувати, те саме і до тих вусенків і т.д. Одна нечисть там.
123 Показати IP 15 Березня 2017 15:14
Сами выбрали этих пр***рков, че теперь удивляться?
я Показати IP 15 Березня 2017 15:18
одним словом - шуму багато а на виході заср*не а то і більше, місто в якому живемо ми з вами.Токої грязі в місті ще за мою память не було ніколи. Ті депутати тільки красти і піаритись можуть, гавнюки.....
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 18:10
by-by вусенко. обрати нового секретаря і на тому квітка
Лучанин Показати IP 15 Березня 2017 18:21
Пустовіт КРЕМІНЬ!!!!!! Молодець!!! Ставить на місце ту в*дьму Вусенко
Лучанину до Лучанин Показати IP 17 Березня 2017 18:19
Про Пустовіта це ти крепко сказанув. Особливо враховуючи його політичний і моральний беграунд. Після цього хочеться сказати: ха-ха-ха!
ВОНО Показати IP 15 Березня 2017 19:19
І хто їх обирав таких недолугих та злодійкуватих????
Кастрюлька Показати IP 15 Березня 2017 19:50
А почему боятся перевыборов? Пусть народ проголосует
Чайник до Кастрюлька Показати IP 15 Березня 2017 22:10
Почекай,вони ще в санту-барбару не награлися
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 21:55
"Пані Вусенко наполягає, що рішення про зняття її з посади не є законним". великий юрист має право оскаржити рішення в суді
продались Показати IP 15 Березня 2017 22:30
олігархам, совісті нуль
Анонім до продались Показати IP 16 Березня 2017 07:09
І не кажіть. Порох з Іваховим знатні олігархи! Бізнес в Росії це вам не просто так!
Депутат Показати IP 15 Березня 2017 22:34
я за Пустовіта!
Анонім до Депутат Показати IP 15 Березня 2017 23:17
Раніше людей прозивали не просто так, значить предок був знатним брехуном