Працює на розвідку: як пенсіонерка з Луцька допомагає вражати російські кораблі
![](/resize/450x247/r/files/news/2024/05-14/382549/photo_2024-05-14 22.59.39.jpeg)
Стала зіркою в 81 рік. Бабуся з Луцька прославилася завдяки своїм донатам. Щомісяця частину пенсії вона віддає на Сили оборони. У Головному управлінні розвідки відзначили, що кожен затоплений російський корабель – це заслуга, зокрема, луцької пенсіонерки.
Звідки вона, що робила раніше і як воно – приймати квіти від самого Кирила Буданова – в сюжеті «12 Каналу».
Тамара Онуфріївна Лазаренко днями приймала в себе гостей із розвідки, зокрема Андрія Юсова. Квіти їй привезли від самого Кирила Буданова.
«Ваш приклад надихає українців продовжувати підтримувати нашу армію, знищувати ворога і наближати українську перемогу», – з такими словами до пенсіонерки звернувся начальник Головного управління розвідки.
«Я не могла повірити, що мені сам Кирило Буданов таке відеозвернення записав. Ну це дуже велика повага. Приніс мені подарунки: такий букет, планшет», – пригадала жінка.
Тамарі Лазаренко з Луцька – 81 рік. Її покійний чоловік був військовим. Вона усе життя пропрацювала поруч у військовій частині. Має двох дітей, трьох онуків і правнука.
«Коли я побачила Юсова, то це вершина айсберга була. Це було щось таке високе. Можете собі уявити: вчора дивилася по телевізору, а сьогодні він переді мною», – сказала пенсіонерка.
Читати ще: «З пенсії спершу доначу на дрони, а вже потім купую ліки»: Буданов особисто відзначив 81-річну лучанку, яка допомагає топити кораблі РФ
Розвідники дізналися, що бабуся з Луцька активно донатить на ЗСУ – щомісяця переказує на сили оборони частину своєї пенсії.
«Як отримую пенсію, так і відкладаю: на дрони, на ліки. Решта – мені. Якщо я не витратила ті гроші, які залишила на прожиття, то теж відправляю», – розповіла Тамара Лазаренко.
Лише у квітні вона зробила три донати. Куди, кому й коли відправляє гроші, ретельно занотовує в старенький зошит. Поряд Тамара Онуфріївна веде перелік затоплених російських кораблів. Один із них став найкращим подарунком на її день народження.
Читати ще: Шість дронів на пенсію: як волонтерить луцький клуб «Неспокійні серця»
«Чую, потопили корабель «Котов». Я так кажу: Боже, який мені подарунок зробили! Боже, дякую! Хлопці, я вам дуже дякую! Ну такий подарунок я ще в житті не отримувала», – пожартувала пенсіонерка.Народилася Тамара Онуфріївна на Вінниччині. До Луцька переїхала в далекому 52-му. Батька вона не знала – загинув до її народження. А ось про матір говорить як про справжню патріотку. Її колись теж нагороджували. Щоправда, значно скромніше – кілограмом крупи і хустинкою.
«Моя мама була учасницею партизанського руху. У нас на Вінниччині ліси. Вона носила в ліс хліб. Бо зараз донати, а тоді – несли, що мали. Що мала – все йшло на партизанів», – пригадала жінка.
Вона пишалася мамою, а нею тепер пишаються її діти й онуки. І це відчуття гордості надихає не лише їх, а й саму Тамару Онуфріївну. А надто, коли її – бабусю з Луцька – відзначив сам Кирило Буданов.
«Це настільки її надихнуло і дало зрозуміти: хай скільки тобі років, ти все одно можеш бути корисним, робити щось важливе. І люди будуть вдячні тобі за те, що ти робиш», – сказала онука Софія.
Після гостей із Головного управління розвідки Тамара Онуфріївна щодня приймає десятки вітань і захоплень. Подруги вже називають її голлівудською зіркою. Їй дзвонять з-за кордону, передають вітання військові.
«Я вважаю, що це така моя робота. Тому що не можу фізично працювати. Казала: якби мені дозволяло здоров'я, то я не сиділа би тут. Я туди пішла б, допомагала би хлопцям і дівчатам. А оскільки я не можу, а можу відправляти, то, значить, відправляю», – наголосила Тамара Лазаренко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Звідки вона, що робила раніше і як воно – приймати квіти від самого Кирила Буданова – в сюжеті «12 Каналу».
Тамара Онуфріївна Лазаренко днями приймала в себе гостей із розвідки, зокрема Андрія Юсова. Квіти їй привезли від самого Кирила Буданова.
«Ваш приклад надихає українців продовжувати підтримувати нашу армію, знищувати ворога і наближати українську перемогу», – з такими словами до пенсіонерки звернувся начальник Головного управління розвідки.
«Я не могла повірити, що мені сам Кирило Буданов таке відеозвернення записав. Ну це дуже велика повага. Приніс мені подарунки: такий букет, планшет», – пригадала жінка.
Тамарі Лазаренко з Луцька – 81 рік. Її покійний чоловік був військовим. Вона усе життя пропрацювала поруч у військовій частині. Має двох дітей, трьох онуків і правнука.
«Коли я побачила Юсова, то це вершина айсберга була. Це було щось таке високе. Можете собі уявити: вчора дивилася по телевізору, а сьогодні він переді мною», – сказала пенсіонерка.
Читати ще: «З пенсії спершу доначу на дрони, а вже потім купую ліки»: Буданов особисто відзначив 81-річну лучанку, яка допомагає топити кораблі РФ
Розвідники дізналися, що бабуся з Луцька активно донатить на ЗСУ – щомісяця переказує на сили оборони частину своєї пенсії.
«Як отримую пенсію, так і відкладаю: на дрони, на ліки. Решта – мені. Якщо я не витратила ті гроші, які залишила на прожиття, то теж відправляю», – розповіла Тамара Лазаренко.
Лише у квітні вона зробила три донати. Куди, кому й коли відправляє гроші, ретельно занотовує в старенький зошит. Поряд Тамара Онуфріївна веде перелік затоплених російських кораблів. Один із них став найкращим подарунком на її день народження.
Читати ще: Шість дронів на пенсію: як волонтерить луцький клуб «Неспокійні серця»
«Чую, потопили корабель «Котов». Я так кажу: Боже, який мені подарунок зробили! Боже, дякую! Хлопці, я вам дуже дякую! Ну такий подарунок я ще в житті не отримувала», – пожартувала пенсіонерка.Народилася Тамара Онуфріївна на Вінниччині. До Луцька переїхала в далекому 52-му. Батька вона не знала – загинув до її народження. А ось про матір говорить як про справжню патріотку. Її колись теж нагороджували. Щоправда, значно скромніше – кілограмом крупи і хустинкою.
«Моя мама була учасницею партизанського руху. У нас на Вінниччині ліси. Вона носила в ліс хліб. Бо зараз донати, а тоді – несли, що мали. Що мала – все йшло на партизанів», – пригадала жінка.
Вона пишалася мамою, а нею тепер пишаються її діти й онуки. І це відчуття гордості надихає не лише їх, а й саму Тамару Онуфріївну. А надто, коли її – бабусю з Луцька – відзначив сам Кирило Буданов.
«Це настільки її надихнуло і дало зрозуміти: хай скільки тобі років, ти все одно можеш бути корисним, робити щось важливе. І люди будуть вдячні тобі за те, що ти робиш», – сказала онука Софія.
Після гостей із Головного управління розвідки Тамара Онуфріївна щодня приймає десятки вітань і захоплень. Подруги вже називають її голлівудською зіркою. Їй дзвонять з-за кордону, передають вітання військові.
«Я вважаю, що це така моя робота. Тому що не можу фізично працювати. Казала: якби мені дозволяло здоров'я, то я не сиділа би тут. Я туди пішла б, допомагала би хлопцям і дівчатам. А оскільки я не можу, а можу відправляти, то, значить, відправляю», – наголосила Тамара Лазаренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042684)
пес Патрон
Показати IP
19 Травня 2024 09:03
А срані бюджетники, мусора та прокурори... броньовані прохфесори викладачі ... вдавляться за 1 грн.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042684)
А до пес Патрон
Показати IP
19 Травня 2024 10:56
Ще святі оці, фудбалізди і пяні безнаказанні депутати
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042684)
В до пес Патрон до А
Показати IP
20 Травня 2024 18:00
Просто громадяни України поділились на тих, хто відчуває свою особисту причетність до подій в країні і на тих, хто просто пересиджує, як завжди так робили
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042684)
Халупа полішука
Показати IP
21 Травня 2024 09:05
Весала казка для лохів
![](/public/images/user_no_foto.png?1722042684)
Максим
Показати IP
22 Травня 2024 14:08
з такими бабцями ми обов'язково переможемо! Дякую
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.