USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Працівник волинського ТЦК, якого вдарили ножем, – ще у лікарні

28 Березня 2024 09:15
Працівник Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП Олександр, якого при виконанні поранив цивільний досі у лікарні.

Про це повідомляє Волинський обласний ТЦК та СП.

Протягом останніх днів військовослужбовця ТЦК провідали родина, побратими, колеги та небайдужі містяни, котрі переживають за стан здоров'я військового, який брав участь у бойових діях, отримав поранення на полі бою, а сьогодні проходить військову службу в ТЦК.

Нагадаємо, 21 березня, під час уточнення обставин неприбуття за бойовою повісткою військовозобов’язаного громадянина, групою оповіщення Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП у складі двох військовослужбовців, на Олександра було здійснено напад із застосуванням холодної зброї за адресою проживання громадянина.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Невідомі Показати IP 28 Березня 2024 09:47
А чому не опубліковують статті як ТЦК б'є ногами чоловіків, скручують руки і силою запихають в машину. А трішки ранили і вже всім селом бігають провідати, а за солдатів ранених і недумають. Такої влади дибільної ніде нема як у нас.
Анонім до Невідомі Показати IP 28 Березня 2024 12:23
Публікують, не поширюй мерзенну брехню
Анонім Показати IP 28 Березня 2024 10:15
Гм, обережно там носіть. Ви зрозуміли, так?
?? Показати IP 28 Березня 2024 10:16
Видужає і вперед на передок, так ТЦК?
ТЦК Показати IP 28 Березня 2024 10:59
Зато бичок (на фото зліва) з подвійним підборіддям непогано виглядає. Видно, що представник ТЦК - підтягнутий, тренований, спраглий до захисту своєї батьківщини...
р Показати IP 28 Березня 2024 12:23
Такий хлоп потрібен не втилу а на фронті дивлюсь улиба на всі 32 зуба гарно виглядае
Доброволець Показати IP 28 Березня 2024 14:44
Щоб вас не ловили і не пхали в машину, треба самому йти у військомат як зробив я. Бо коли треба субсидія чи дитину у садок влаштувати, тут ви перші, боягузи всрані. Тут ви знаєте свої права. Вилазьте з під бабських спідниць, ставайте чоловіками. Ми ждемо вас на підмогу.
ТЦК до Доброволець Показати IP 28 Березня 2024 15:52
Це ви, в першу чергу, кажете депутатам, мєнтам, суддям, сбу-шнікам, іншим державним структурам, які фінансуються з держдбюджету, вірно ж ???
Траволта до Доброволець Показати IP 28 Березня 2024 18:54
Ти фраєр всраний,мені держава не дала ні метра землі,а тепер якусь землю захищати?Пішов,ну й маладєц,але це не дає тобі право мурчати до тих хто зробив вибір послати цю владу в дупу.
Ти до Доброволець Показати IP 28 Березня 2024 19:51
Ти дебіл
Доброводець Показати IP 28 Березня 2024 16:21
Нам зараз не до базарів, дурню, у нас реальна війна. До речі матері побратимів, які загинули, менше ниють як ти, гнидо. І проклинаю лише кацапів і ненавидять ухилянтів. У них більше клепки і совісті. Кінець зв'язку, пішов ти.... диванний експерте!
Доброволець Показати IP 28 Березня 2024 16:43
Це я в першу чергу кажу диванним експертам і ухилянтам. Ти ще видно не закривав очі вбитій близькій людині, якщо тобі хочеться шукати крайніх.
Угу до Доброволець Показати IP 6 Квітня 2024 21:31
Я цю владу не вибирав, вибрали ви, ви й воюйте.
Золдат Показати IP 7 Квітня 2024 20:40
Саша маючи і квартиру і машину і атошні пільги зразка 2014 року ( пережити тріумф 51 омбр) і військову пенсію за вислугу років невже не сиділось на місці. Чи можливо для повного щастя військоматівського екстріму не вистачало?