USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пропонують тисячу гривень в день: Корнієнко заявив, що у регіонах збирають людей на держпереворот

30 Листопада 2021 13:39
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня до парламенту готуються «підвозити» людей, які мають заблокувати проходи. Також він сказав, що цим людям у регіонах пропонують по тисячі гривень на день для участі в держперевороті.

Як передає Укрінформ, про це перший віцеспікер сказав на брифінгу у Верховній Раді у вівторок.

«Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані проходи. Є така думка, що коли людей збирають у регіонах за тисячу гривень на день, то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть у перевороті брати участь безкоштовно, ну це вже питання», – сказав він.

Корнієнко додав, що має інформацію про «підвози» людей до парламенту 1 грудня.

Він підтвердив, що отримав інформацію від правоохоронців.

«До цих заяв (про ймовірність державного перевороту, – ред.) потрібно серйозно ставитися. Вони перевіряються. Є відкрита вчора справа СБУ. Це все буде перевірено, і якщо дійсно якісь серйозні заходи інспіруються, то, звичайно, Служба безпеки має давати відповідь. Ми, зі свого боку, просто так тролимо опозиціонерів, які в нас весь час збираються, і не завжди можуть навіть артикулювати, з якого приводу. У нас кожного дня біля Верховної Ради проходить близько п’яти-шести мітингів», – зазначив депутат.

26 листопада президент Володимир Зеленський заявив, що в українських спецслужб є інформація про підготовку на 1-2 грудня спроби державного перевороту в Україні. За його словами, представники Росії та України обговорюють участь бізнесмена Ріната Ахметова в цьому.

Читати ще: Зеленський vs Ахметов: як пресмарафон президента обвалив акції найзаможнішої людини України

Служба безпеки України розслідує підготовку окремими громадянами України дій з метою захоплення державної влади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Ленін Показати IP 30 Листопада 2021 13:52
Придуркі, годі вже. Бескоштовно та за свої кровні, знаете скіко бажаючих за ваши горлянки потриматись?
Нострадамус Показати IP 30 Листопада 2021 14:22
I хто оплачуе цей "банкет"?...
Укрпенс Показати IP 30 Листопада 2021 14:33
Нічого собі,в мене пенсія 1992гр.,немішало би підзаробити.
Євросоюз Показати IP 30 Листопада 2021 14:37
Якщо був би насправді дієвий толковий державний переворот, а не *переворот*, як стверджують наші *слуги*, то пішли б люди і без грошей.
ототак до Євросоюз Показати IP 30 Листопада 2021 16:06
Вже був у 2004-му і у 2013-му скрізь платили і які наслідки? Ще хочете, ніяк не вгамуєтесь? О-то нація у центрі Європи - всі навколо у скроні пальцем крутять :(
ботоксШМЯК до ототак Показати IP 30 Листопада 2021 16:54
Платили вам і вам подібним тітуханам. Да й по всьому видно, що дійсно при зустрічі з вами люди крутять біля скроні. І так для інформації, - нормальні люди виходять на акції протесту по совісті і за свої принципи. Але вам це не зрозуміти ...
Ау Показати IP 30 Листопада 2021 15:06
Да, так і є. І тисчу видають конхфєтами рошен.
Олександр Показати IP 30 Листопада 2021 15:40
Орда москальська що гарцює біля кордонів України тільки цього перевороту і чекає.
Анонім до Олександр Показати IP 30 Листопада 2021 17:41
А що вона та орда чекає, то? В головних кріслах в Україні сидять резиденти тієї самої орди, і добивають Україну... Так що орда московська вже в Україні рочків так з три.
Анонім Показати IP 30 Листопада 2021 16:36
Есть хороший способ заработать. Берёшь "тысячу Зеленского" и "тысячу Ахметова". И у тебя уже две тысячи.
Олександру Показати IP 30 Листопада 2021 18:37
Боже, та вгамуйтеся вже з тою ордою! Америкоси вам хвоста накрутять, а ви верищите на весь світ, транші і подачки відпрацьовуючи.
О! до Олександру Показати IP 30 Листопада 2021 20:38
Чучело, ти про "мальчіка распятага во славянскє" забув...
Укрпенс Показати IP 30 Листопада 2021 18:45
Анонім,напиши де взяти ці тисячі, де дають бо ковбаси дешевої уже давно не їв.
Правда Показати IP 1 Грудня 2021 07:30
Господи,за що нам така кара.Хоча бачили очі,що обирали,тепер мучтеся і терпіть.Шкода розумних і думаючих людей,але ми в одному човні,прикро...