USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Західні ЗМІ написали, що в Путіна хвороба Паркінсона. Кремль відреагував

6 Листопада 2020 14:07
Британський таблоїд The Sun заявив з посиланням на обізнані джерела, що президент РФ Володимир Путін серйозно хворий, у зв’язку з чим збирається незабаром покинути займану посаду.

За даним видання, відставка 68-річного глави Кремля запланована на початок 2021 року, передає «Новое время».

Як повідомляється, спостерігачі звернули увагу на деякі симптоми, які можуть свідчити про те, що у Путіна хвороба Паркінсона.
Вивчивши недавні відео з президентом РФ, вони помітили, що його ноги були у постійному русі, а руки сильно стискали підлокітник стільця.
Крім того, пальці Путіна, коли він тримав ручку чи стискав чашку, за словами спостерігачів, помітно тремтіли.

Також зазначається, що про можливу відставку російського лідера може свідчити й те, що до Держдуми було внесено законопроект, за яким, покинувши президентське крісло, він стане довічним сенатором, що дасть йому імунітет від кримінального переслідування.

Натомість спікер глави Кремля Дмитро Пєсков заявив, що інформація про хворобу Путіна не відповідає дійсності.

«Нісенітниця це повна. У президента все добре», - цитує його Інтерфакс.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
777 Показати IP 6 Листопада 2020 14:24
А на заборе чего написано?
Ахаха до 777 Показати IP 6 Листопада 2020 14:32
На заборі написано що Хутін П**ло!
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 14:54
Оце читаєш нісенітницю усіляку, яку тут наші українські та зарубіжні ЗМІ пишуть. Сплять і бачуть сни, що Путін В.В. ну дуже хворий. Хворий на хвороби паркинсона, маразм, носить високі підбори, що там ще писали, і ось ось знепритомніє на очах у світової спільноти, і помре. А Путін В.В. для вашого та зарубіжного відома, і ви це всі знаєте краще мене: не вживає міцний алкоголь, може дозволити тільки трохи пива, не вживає наркотики, тютюну, займається спортом, в свої 68 років, на відміну від вас, грає у хокей, футбол. Крім того Путін В.В., являється кандидатом економічних наук, майстер спорту з самбо і дзюдо, ексчемпіон м. Санкт-Петербурга по дзюдо, заслужений тренер Росії по самбо, щей до того - вільно володіє німецькою мовою. Так що, не чіпляйтесь до людей та не обговорюйте інших.
Альо до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 15:02
Це ви кому сказали?
Ігор луцький до Альо Показати IP 6 Листопада 2020 16:23
Може вже сам з собою?
Лучанин до Альо Показати IP 6 Листопада 2020 16:29
Людина просто написала, що одне діло ненавидіть когось, а інше - об"єктивно сприймати реальність. А реальність така, що Путін таки дійсно дбає про своє здоров"я і швидше за все дана новина є фейком.
Боб до Альо Показати IP 27 Листопада 2020 17:57
то їдте вкремль йому сраку облизувати якщо він вам такий святий та гожий оцей упир на ім'я уйло-чмошне
Сергій до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 15:15
Це реклама?!!!
Рішала Іван до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 15:20
Ото ти дурнувате!!!
666 до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 15:22
Ви бачили - як він грає в хокей? Дивився на ютубі ... малюк перед воротами, йому легенько дають передачу, щоб потрапив по шайбі і вона ... природно, забила. Але кіндер промахується повз шайби. Інший пас. Знову промахується. У цьому час хокеїсти навколо практично завмерли або імітують рух ... Третій пас. І знову шайба проїжджає повз супер-гравця, якому не дають спокійно жити лаври Лукашенко)). Все разьехалісь, гольова передача не відбулася.
abc до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 6 Листопада 2020 15:58
бiда з такими (((
ja Показати IP 6 Листопада 2020 15:14
янукович теж проффессор.
Ігор луцькийа до ja Показати IP 6 Листопада 2020 16:26
А ще хороший госпідар!
Всім до ja Показати IP 6 Листопада 2020 17:24
А Зеля ваш профффесор!
ja Показати IP 6 Листопада 2020 15:17
янукович теж був профффесссором, це стосовно кандидата економічних наук
знайко Показати IP 6 Листопада 2020 16:23
Всім відомо, що The Sun сама жовта преса, а «Новое время» видання яке фінансується Соросом - висновки самі робіть :)
Дядя Показати IP 6 Листопада 2020 19:39
Дасть бог може здохне.
Я до Дядя Показати IP 7 Листопада 2020 05:45
дядя ви дурак?
888 до Я Показати IP 8 Листопада 2020 09:33
таких після 2014 тільки побільшало... нажаль
сон за гроші Показати IP 8 Листопада 2020 03:52
бик також був здоровий але немав удачі
Гаргола Д.М., м. Луц Показати IP 8 Листопада 2020 09:58
Ви краще напишіть про п'яницю та корупціонера Кучму Л.Д., постійно боягузливого Ющенка В.А, та хворого, але також п'яничку Порошенка П.О. Щоб всі громадяни України трохи більше взнали не про чужих, а про своїх експрезидентів.