Родичі розбирали завали, щоб знайти вцілілі речі та документи: подробиці вибуху в селі Озерце на Волині
Будинок у селі Озерце Луцького району, де під час вибуху газового балона травмувалися двоє людей, відновленню не підлягає.
Про це Суспільному Волині розповіла староста Жидичинського старостинського округу Галина Матвіюк.
У будинку проживала родина загиблого учасника АТО: троє дорослих та дівчинка, яка навчається у другому класі.
25 листопада родичі розбирали завали зруйнованої хати, щоб знайти вцілілі речі та документи.
Світлана Зеленчук – сестра власниці будинку, яка отримала опіки під час вибуху, живе поруч із родичами. Від вибуху в її домі повилітали вікна.Жінка каже: на момент вибуху та пожежі донька її сестри була на роботі. Онука – гуляла з псом: «В них пічка була, в нас же немає світла три доби, і купили такого балончика маленького і там ставили їсти гріти».Як розповів начальник пожежно-рятувальної частини у Ківерцях, вибух та пожежу, за попередніми даними, стався через неправильне використання побутового балона.
62-річна власниця будинку наразі з опіками у реанімації, 32-річний чоловік лікується в опіковому центрі міської клінічної лікарні, розказав лікар-комбустіолог Роман Трач. Надалі травмованим знадобиться пересадка шкіри.
Зі слів старости Галини Матвіюк, родина має тимчасовий прихисток. Їм рекомендували звернутися у департамент соцполітики у відділ по роботі з учасниками АТО/ООС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному Волині розповіла староста Жидичинського старостинського округу Галина Матвіюк.
У будинку проживала родина загиблого учасника АТО: троє дорослих та дівчинка, яка навчається у другому класі.
25 листопада родичі розбирали завали зруйнованої хати, щоб знайти вцілілі речі та документи.
Світлана Зеленчук – сестра власниці будинку, яка отримала опіки під час вибуху, живе поруч із родичами. Від вибуху в її домі повилітали вікна.Жінка каже: на момент вибуху та пожежі донька її сестри була на роботі. Онука – гуляла з псом: «В них пічка була, в нас же немає світла три доби, і купили такого балончика маленького і там ставили їсти гріти».Як розповів начальник пожежно-рятувальної частини у Ківерцях, вибух та пожежу, за попередніми даними, стався через неправильне використання побутового балона.
62-річна власниця будинку наразі з опіками у реанімації, 32-річний чоловік лікується в опіковому центрі міської клінічної лікарні, розказав лікар-комбустіолог Роман Трач. Надалі травмованим знадобиться пересадка шкіри.
Зі слів старости Галини Матвіюк, родина має тимчасовий прихисток. Їм рекомендували звернутися у департамент соцполітики у відділ по роботі з учасниками АТО/ООС.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Ігор.
Показати IP
27 Листопада 2022 15:56
От тобі і родина загиблого в АТО. Видно, що держава по піклувалась про родину. Жили в халупі, яку важко назвати було придатною для життя, а тепер бомжі стали. Страшно уявити що їх тепер далі чекає.
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23
Звинувачення у катуваннях та небойові втрати: командира полку «Скеля» відсторонили з посади на час розслідування
Сьогодні 20:25
Сьогодні 20:25
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.