Родина з Волині у новоствореному дитбудинку сімейного типу виховує дев'ятьох дітей
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/05-14/382507/6c93cd3c3d27d5e5.jpg)
У селі Рованці Боратинської громади Андрій і Наталія Вишневські у дитячому будинку сімейного типу виховують дев’ятьох дітей. Будинок – новий, створили його 25 квітня цього року.
До цього діти перебували під опікою родини, розповіли Суспільному батьки.
51-річний Андрій Вишневський каже: до того, як створили будинок сімейного типу, брали під опіку багато дітей. Частина з них зараз проживають окремо.
«Уперше ми взяли трьох дітей – двох хлопців і дівчину. Після цього ще одного хлопця. У 2014 році взяли Анушків – Петра, Михайла і Катерину. Потім в 2017 році – Василя Утченка, півтора року тому – Андрія Вавдійчика. І два місяці тому ми взяли сім’ю Оранських», – розповідає чоловік.На виховання родина бере дітей, не роз'єднуючи рідних братів та сестер. Якщо їх є троє, беруть трьох, п'ятеро – то відразу п'ятьох, каже Наталія Вишневська. Подружжя має і власну біологічну доньку, їй 27 років, вона живе у Польщі та працює викладачкою англійської мови.
«Ми одне одного підтримуємо, в кожного є свої обов’язки. Дівчата мені на кухні допомагають, хлопці із татом машину ремонтують, велосипеди так само. Всі діти різні, до кожного потрібен окремий підхід», – додає Наталія Вишневська.Читати ще: Аж 17 дітей! Як живе єдина на Волині патронатна сім'я
16-річна Ангеліна із багатодітної родини. У цій прийомній сім’ї вона разом із п’ятьма братами й сестрами. Її мама померла п'ять років тому, а тато у січні цього року. Дітей забрали до притулку, де вони пробули два місяці.
«У нас є знайома тьотя Валя, вона познайомила нас з мамою і татом. Вони приїхали, ми посиділи та поспілкувались. Я одразу звикла, бо люди – комфортні. А потім познайомились із дітьми, одразу здружилися. Два місяці, як нас забрали», – розповідає Ангеліна.У родини є свої сімейні традиції: хлопці люблять грати в настільний теніс, дівчата – співати. Наприкінці дня сім’єю збираються на галявині біля будинку, щоб обговорити день, що минув, та поділитися планами.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
До цього діти перебували під опікою родини, розповіли Суспільному батьки.
51-річний Андрій Вишневський каже: до того, як створили будинок сімейного типу, брали під опіку багато дітей. Частина з них зараз проживають окремо.
«Уперше ми взяли трьох дітей – двох хлопців і дівчину. Після цього ще одного хлопця. У 2014 році взяли Анушків – Петра, Михайла і Катерину. Потім в 2017 році – Василя Утченка, півтора року тому – Андрія Вавдійчика. І два місяці тому ми взяли сім’ю Оранських», – розповідає чоловік.На виховання родина бере дітей, не роз'єднуючи рідних братів та сестер. Якщо їх є троє, беруть трьох, п'ятеро – то відразу п'ятьох, каже Наталія Вишневська. Подружжя має і власну біологічну доньку, їй 27 років, вона живе у Польщі та працює викладачкою англійської мови.
«Ми одне одного підтримуємо, в кожного є свої обов’язки. Дівчата мені на кухні допомагають, хлопці із татом машину ремонтують, велосипеди так само. Всі діти різні, до кожного потрібен окремий підхід», – додає Наталія Вишневська.Читати ще: Аж 17 дітей! Як живе єдина на Волині патронатна сім'я
16-річна Ангеліна із багатодітної родини. У цій прийомній сім’ї вона разом із п’ятьма братами й сестрами. Її мама померла п'ять років тому, а тато у січні цього року. Дітей забрали до притулку, де вони пробули два місяці.
«У нас є знайома тьотя Валя, вона познайомила нас з мамою і татом. Вони приїхали, ми посиділи та поспілкувались. Я одразу звикла, бо люди – комфортні. А потім познайомились із дітьми, одразу здружилися. Два місяці, як нас забрали», – розповідає Ангеліна.У родини є свої сімейні традиції: хлопці люблять грати в настільний теніс, дівчата – співати. Наприкінці дня сім’єю збираються на галявині біля будинку, щоб обговорити день, що минув, та поділитися планами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.