Росіяни вранці вдарили дронами по Чернігівщині, постраждали батько з донькою
У місті Борзна Чернігівської області внаслідок ранкової дронової атаки росіян загорівся приватний будинок, постраждали господар і його 14-річна донька.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, передає Укрінформ.
«Сьогодні рано-вранці «Гербера» атакувала звичайний будинок у Борзні на Ніжинщині. Оселя загорілася. Постраждав 45-річний чоловік, у його 14-річної доньки – гостра реакція на стрес. Медики надали їм допомогу на місці. Лікуються амбулаторно», – поінформував Чаус.Крім цього, зранку 22 червня росіяни ударним дроном влучили по території ліцею в Новгороді-Сіверському, внаслідок чого було вибито вікна й двері, додав він.Начальник ОВА зазначив, що впродовж минулої доби російські війська обстрілювали Новгород-Сіверський район безпілотниками. Зокрема в селі Понорницької громади через удар БПЛА пошкоджено вікна в будинках.
Читати ще: Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
У селі Коропської громади загорілася суха трава. Внаслідок удару безпілотника типу «Молнія» по селу Семенівської громади пошкоджено трактор і господарчу споруду. У самій Семенівці FPV-дрони атакували пилораму, будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковик.
В Острі внаслідок російської атаки пошкоджено дах будинку.
Чаус додав, що були також влучання по енергообʼєктах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, передає Укрінформ.
«Сьогодні рано-вранці «Гербера» атакувала звичайний будинок у Борзні на Ніжинщині. Оселя загорілася. Постраждав 45-річний чоловік, у його 14-річної доньки – гостра реакція на стрес. Медики надали їм допомогу на місці. Лікуються амбулаторно», – поінформував Чаус.Крім цього, зранку 22 червня росіяни ударним дроном влучили по території ліцею в Новгороді-Сіверському, внаслідок чого було вибито вікна й двері, додав він.Начальник ОВА зазначив, що впродовж минулої доби російські війська обстрілювали Новгород-Сіверський район безпілотниками. Зокрема в селі Понорницької громади через удар БПЛА пошкоджено вікна в будинках.
Читати ще: Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
У селі Коропської громади загорілася суха трава. Внаслідок удару безпілотника типу «Молнія» по селу Семенівської громади пошкоджено трактор і господарчу споруду. У самій Семенівці FPV-дрони атакували пилораму, будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковик.
В Острі внаслідок російської атаки пошкоджено дах будинку.
Чаус додав, що були також влучання по енергообʼєктах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині прогнозують спекотний тиждень без опадів
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку попрощалися з воїном Олександром Іщуком
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:54
Україна атакувала вночі центр космічного зв’язку РФ, а у Воронежі палає завод, що виготовляє деталі до ракет
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Підтвердили загибель військового з Луцька Бориса Кузьмічука
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49
.jpg)
.jpg)



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.