USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Російська православна церква розірвала відносини з Константинополем

15 Жовтня 2018 21:12
На засіданні синоду в Мінську Російська православна церква прийняла рішення розірвати євхаристійне спілкування зі Вселенським патріархатом.

Про це повідомляється на сайті РПЦ.

У рішенні Синоду зазначено, що РПЦ не буде виконувати рішення Константинополя про скасування документа про перехід Київської митрополії під юрисдикцію Московського патріархату в 1686 році.

"На засіданні Священного Синоду Руської Православної Церкви, що відбувся 15 жовтня 2018 року в Мінську, було прийнято Заяву Священного Синоду у зв'язку з посяганням Константинопольського Патріархату на канонічну територію Російської Православної Церкви. Члени Священного Синоду визнали неможливим подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським Патріархатом", - сказано в повідомленні.

Євхаристійне спілкування є канонічною єдністю церков і можливість для їх послідовників безперешкодно брати участь у таїнствах в іншій церкві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Петро Показати IP 15 Жовтня 2018 21:57
І чому вона "російська", коли існує тільки одна Київська Русь. Звикайте. "Кацапо-мордовська церква Мацквабадського педріахату". До речі, Білоруська Православна Церква відноситься до Київського Патріархату, ГБняєв не дарма туди рвонув, щоб приходи не втратити. (а от чи це допоможе?)
Лучанка до Петро Показати IP 17 Жовтня 2018 07:10
секта одним словом, обісралася Росія і танки не поможуть, смішно виглядають полішуки
Свідомий Показати IP 15 Жовтня 2018 22:05
Правильно зробили .....А то вже це все нагадує політику а не єдність .......
Саме так до Свідомий Показати IP 15 Жовтня 2018 22:42
Це - політика: утримувати константинопольського патріарха рік під домашнім арештом, щоби узаконив московський патріархат, потім заплатити 200 золотом за те, щоби прикрили очі на підроблені 60 зі 100 підписів про автокефалію; анафематствувати Мазепу і Філарета з політичних, а не догматичних мотивів; проводити сходняк у Мінську (канонічній території України=Константинополя). Суцільна політика. Залишилося викопати навколо Садового Кольца рів, запустити крокодилів і там сидіти до скончанія вєков.
!"№ до Свідомий Показати IP 16 Жовтня 2018 09:26
Так РПЦ шникм не одержували Томос. АЛЕ ПАГОНИ ФСБ ОДЕРЖАЛИ ВСІ, ТОМУ Й ДУРКУЮТЬ.
121 Показати IP 15 Жовтня 2018 22:32
Молодці))) ще Кірілу залишилось прийняти іслам і оголосити наслєдніком Кадирова!
Анонім Показати IP 15 Жовтня 2018 23:11
Одне слово - раскольнікі...
Пр Показати IP 16 Жовтня 2018 00:31
Тепер будемо молитися в турецькій церкві? Константинополя нема 550 років, світ знає Стамбул. Буде Українська православна церква Стамбульского Патріархата :)))
Скудоумие у вас до Пр Показати IP 16 Жовтня 2018 18:00
Молится будем в своей Украинской Православной Церкви, как и Болгарская Православная Церковь, Сербская Православная Церковь, Грузинская Православная Церковь, как и все другие Поместные Православные Церкви. Лутше задумайтесь над тем, что РПЦ не получала Томоса, а потому фактически есть само провозглашенной, тоисть раскольнической не легитимной церковью. ЗАДУМАЙТЕСЬ НАД ЭТИМ !!!
Я Показати IP 16 Жовтня 2018 04:08
і що з того доброго? знову дурики будуть кілками гонити одні других біля церкви..
Анатоль_ Показати IP 16 Жовтня 2018 07:17
Я в шоцi
? до Анатоль_ Показати IP 16 Жовтня 2018 17:56
Що, у вас в дурдомі день відкритих дверей, і тобі знов таблетку не дали?
33ий Показати IP 16 Жовтня 2018 09:32
ну кацапети вже забагато на себе беруть у всіх сферах. дови%%%%єтесь скоро.