USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Розбили вікна та облили Офіс президента фарбою: у Києві мітингують прихильники Стерненка

20 Березня 2021 22:12
Біля будівлі Офісу президента України зібралися учасники акції на підтримку засудженого до 7 років в’язниці активіста Сергія Стерненка. Прихильники активіста під час акції запалили фаєри та кидають шумові гранати.

Як повідомляє УНІАН, також вони облили будівлю ОП фарбою.

Окрім цього, активісти намагалися підпалити напис «Офіс президента» на будівлі. Також активісти розбили скло у дверях будівлі Офісу президента, а потім в них закидали фаєри та димові шашки. Один з фаєрів залетів на балкон будівлі.

Учасники акції скандують «Свободу політв’язням», «Стерненку – волю», «Зеленський, не мовчи!», а також «Справедливість – Стерненку, справедливість – усім!»
Нагадаємо, 23 лютого Приморський райсуд Одеси призначив Стерненку покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років і 3 місяці з конфіскацією половини майна у справі про викрадення місцевого депутата, учасника антимайдану Сергія Щербича.

Його і ще одного обвинуваченого у справі Руслана Демчука взяли під варту в залі суду і відвезли до СІЗО, де вони перебуватимуть до набуття вироком законної сили.

19 березня суд в Одесі відхилив апеляцію на вирок Стерненку і залишив його під вартою.

Крім того, Приморський райсуд Одеси з вересня 2020 року розглядає справу про обвинувачення Стерненка в умисному вбивстві Івана Кузнєцова, який напав на нього, і незаконному носінні холодної зброї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Я Показати IP 21 Березня 2021 06:55
не активісти а проплачене і тупе бидло
скептик до Я Показати IP 21 Березня 2021 13:36
проплачене і тупе бидло - це 73% які голосували за тих уй"""ів
Анонім Показати IP 21 Березня 2021 07:17
Как думаете, что делает нацистская свастика, нарисованная на стене Офиса Президента рядом с призывом освободить Стерненко, осуждённого к лишению свободы за похищение человека и пытки, к тому же обвиняемого в незаконном обороте наркотиков, оружия и умышленном убийстве?
скептик до Анонім Показати IP 21 Березня 2021 13:37
а ти не шифруйся, сам намалював чи хтось допоміг ?
Анонім Показати IP 21 Березня 2021 07:21
Надеюсь, после сегодняшнего шабаша безработных провокаторов, собравшихся в поддержку Стерненко под стенами Банковой, орущих, пускающих фаеры, плюющихся, харкающих, писающих в штанину, подрывающих основы государственности, унижающих статус гаранта, и актуальное - нивелирующих правила карантина, Петра Порошенко и прочих агентов припомнят добрым словом на заседании СНБО в следующую пятницу, или проглотят? Отпустят и забудут.
Євросоюз Показати IP 21 Березня 2021 08:24
То не мітинг, а шабаш безкарного бидла. В країні, де поліція спокійно за цим спостерігає, нічого робити, вона не має майбутнього.
скептик до Євросоюз Показати IP 21 Березня 2021 13:39
шабаш розпочався в Сєвєродонєцкє 28 листопада 2004 року
Анонім Показати IP 21 Березня 2021 11:24
Видите, партия Шария, вас всех запретить хотят и говорят, что лидер партии дестабилизирует обстановку. Просто вы со своей «мирной акцией» не умеете вот так. Настоящее мелкое животное Зеленский чувствует других животных понаглее и потупее. С ними он порядок не наводит, на место не ставит. Придурочный, ты сам тряпку бери и вытирай. Чего ты выгоняешь коммунальщиков в воскресенье, раз сам импотент?
Хммм до Анонім Показати IP 21 Березня 2021 12:56
Шо ти береш падла москальська, ніхто нічого не прибирає і не витирає, там поліція взагалі нікого не підпускає бо це все тепер докази злочину.
ділдо на батарейках Показати IP 21 Березня 2021 11:33
Просто нас@али під дверима, попросили бумагу, підтерлись і бумагу назад віддали.
Волиняка Показати IP 21 Березня 2021 11:36
Щоб вони ще так виходили проти підняття комунальних тарифів!! Чорти проплачені
скептик до Волиняка Показати IP 21 Березня 2021 13:42
а шо ж ти, убоге, язик між булки засунуло ? чи народилось таким, з язиком між булками ?
123 до Волиняка Показати IP 21 Березня 2021 16:33
Сам-то часто виходиш, здабол тирнетний?
Точно Показати IP 21 Березня 2021 13:07
Цю нечисть з вулиці вже пора пакувати на нари. Відморожені тварюки.
скептик до Точно Показати IP 21 Березня 2021 22:41
підходь, пізд"""ол кон""ний . відгребеш своє