USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Розмитнення авто має бути як у Європі», - учасники автопробігу на «Ягодині»

30 Травня 2017 09:52
Учасники автопробігу вимагали на «Ягодині», щоб розмитнення авто в Україні було як у Європі. Люди вимагали ухвалення нового законодавства про правила розмитнення уживаних автомобілів.

Про це інформує «Вголос».

Нагадаємо, 28 травня до Всеукраїнського автопробігу на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні долучився Луцьк. Організатори акції на підтримку цивілізованого ринку автомобілів в Україні «Микола Запорожець» партія «УКРОП» спільно з Громадською організацією «ЗАВТРА» («Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто»), товариством «Вільні люди мають авто», а також спільнота «Авто Євро Сила».



Учасники автопробігу, який стартував зі Львова ще 20 травня, відвідали Дубно, Рівне, Житомир та Київ. А після Луцька колона вирушила до Ковеля та кордону із Польщею.

Участь в акції взяли близько 500 осіб. Автопробіг розпочався з центру Луцька. Потім він вирушив до Ковеля та до митного пункту пропуску у Ягодині.

«Ідея автопробігу полягає в тому, щоб розмитнення авто в Україні було як у Європі. Для того, щоб показати як діють європейські правила, хлопці купили «Запорожець» в Україні за 250 доларів і розмитнили його у Польщі теж заплативши 250 доларів. Було б доцільно ввести разовий проїзний на рік, який би вартував від 200 до 350 доларів. Або ж запровадити одноразовий платіж в сумі близько 500 євро за розмитнення і припинити знущання над людьми. Ми хочемо користуватися авто як усі нормальні люди і готові заплатити певну ціну за це, а не простоювати у чергах на кордоні», - прокоментував вимоги учасник акції лучанин Сергій Бородулін.

Автопробіг до «Ягодина». Відео спільноти «Авто Євро Сила»:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Волинянин Показати IP 30 Травня 2017 11:36
Як вже дістали ці хитрож*пі. Перевірте детально перебування їхніх корчів на території України. Та повилучайте нарешті цей шрот.
Janusz до Волинянин Показати IP 30 Травня 2017 20:39
Цікаво, як би розмитнення автомобілів зробили як у Європі, чи не їхав би ТИ за кордон, щоб купити собі якогось "шестисотого корча" за 5000 у.о???
Волинянин до Janusz Показати IP 31 Травня 2017 09:34
Абсолютно ні. Категорично купую авто не старші 2013 року. Корчі для Вас. Є ж закон про пільгове ввезення... чому не користуєтесь?? Ні, ви хитров...ні хочете нахаляву все. Нахаляву жити, нахаляву на вто кататись (без ніякої відповідальності). Навіть якщо вам дозволять розмитнити ці корчі, цим скористається 2 чоловіка зі 100, чому?... тому що Вам не вигідно фігурувати.
127 до Волинянин Показати IP 30 Травня 2017 21:12
Жаба давить волинянина ?
Волинянин до 127 Показати IP 31 Травня 2017 09:36
Пропади клоун. Буду скоро сміятись, коли ви в чергах на шрот стоятимите.
Марина до Волинянин Показати IP 31 Травня 2017 12:32
Волинянин, так як Ви може сказати або крутелик , якому купити нове авто як мені помаду, або невдаха, який не спромігся навіть на велосипед заробити. У мене авто на литовських номерах, якому 6 років, який нах шрот ?
Лучанин Показати IP 30 Травня 2017 12:26
Молодці хлопці!!! Вірну справу роблять. Слід зробити адекватне розмитнення як в раїнах Євросоюзу!!!
:-) до Лучанин Показати IP 30 Травня 2017 14:40
Сто відсотків розмитнення як в європі, а страховку і екологічний збір як в Україні. А то знову "зрада" получиться))
ввп Показати IP 31 Травня 2017 11:31
я не водій, але не можу читтати отого б....ть блеяння що хтось тут хитрожопий, бо має машину на польських бляхах, не всім так в житті , як тобі мудило повезло мати багатог татка, чи продати бабину квартиру, чи влізти по блату в якусь фірмочку кума де платять косарь на місяць, чи взяти якусь взяточку й купити собі машину в нас на базарі за 10 тисяч, а є ще тисячі роботяг які гарують за 200, 300 доларів, і яким надоїло совати в руках, в зубах ті торби з села, і які теж хочуть купити собі авто, але спроможні нашкребти тільки тисяч три на те авто, а ви тут один одного жерете , що мали б обєднатися проти отої що нас має за бидол, бо сама вже пересіла на вертольоти
дыня до ввп Показати IP 5 Вересня 2017 18:31
работать надо, а не ныть... 200-300 долларов студенты пускай получают на мороженное, люди с руками и головой давно зарабатывают больше, потому что учились, кто головой работать, кто руками, а кто и тем и другим. за отсутствие знаний, опыта, квалификации, навыков никто не платит. сначала не делают нихрена десятилетиями, а потом у них все виноваты, кроме них самих :)
Нейтральний Показати IP 31 Травня 2017 23:35
Шо нібудь!!! 1,2,5,10€-це єдиний збір до держбюджету,йолопе!!!видно ваші знання по законах!!!
.... Показати IP 31 Травня 2017 23:38
Хлопці,а що ви так переживаєте за ваші паспорта???боітеся що косякі повилазять чи помішали вашим бізнесам з машинами на іноземних номерах????ідьте під ВР і так показуйте своіі ,,знання" і своі невдоволення!!!
Василь Показати IP 1 Червня 2017 20:29
Війна в країні, а в нас проблема, розмитнення...
Василь Показати IP 1 Червня 2017 20:39
І ще. Особисто моя думка. Я не хочу їздити на польських чи литовських номерах. Я хочу жити в заможній країні, отримувати достойну платню, купувати нове авто з салону, відїжати 5 років і продавати в ту ж летву чи в європу. А цим страйкарям я птрекомендую поїхати на схід пострайкувати. Бо ця подачка в розмірі 2000-5000 тис .доларів ( ціна розтаможки ) особо ролі не відіграє, а як жили в ж. так і залишимся.
Сашко Показати IP 13 Листопада 2017 18:57
мене цікавить одне... Вам в сра*ці горить за те, що накупили кредитних жигів, авео та ланосів і жаба давить? такеж г*вно там можна купити в 10 разів дешевше. Але як то так сусіда купив за 3 я я лошара за 10 та ще й по вуха в лайні і нема за що віддати... Так скажу так - вас на*бали, але це мало... бо ви, на*бали самі себе, воно ж горить самому собі, що ти лошара бездумна. Правда. Так ти продай свое кредитне г*мно і купи авто тих же років випуску, що і в тебе, тільки за інші гроші. А то владна гадина, захищає свої інтереси ставлячи за розмитнення такі гроші.
виктория Показати IP 18 Лютого 2018 10:37
Реальне розмитнення авто crash.com.ua