USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Секретар Волинського адмінсуду отримала у подарунок півмільйона

8 Листопада 2017 16:44
Секретар судового засідання Волинського окружного адміністративного суду Марія Іванчук отримала в подарунок 500 тисяч гривень.

Таке повідомлення про зміну майнового стану вона подала до Єдиного державного реєстру декларацій 8 листопада, пише «Слово і Діло».

Згідно з поданим документом, секретар отримала півмільйона гривень від громадянина України Миколи Антоновича Мичко.

Провести аналіз електронної декларації Іванчук не вдалося, так як вона відсутня в реєстр декларацій.

Нагадаємо, що згідно статті 172 Кодексу України про адміністративні правопорушення за несвоєчасне подання без поважних причин декларації накладається штраф від 850 грн до 1700 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
12345 Показати IP 8 Листопада 2017 16:46
А що Алєжику можна, а другим ні ?
Анонім Показати IP 8 Листопада 2017 16:53
Напрацювала :)
АНАТОЛЬ_ Показати IP 8 Листопада 2017 17:10
А на майдані нам шо обіцяли? І шо ми маємо? Корупції стало менше чи більше? Га, брати мої!
!"№ до АНАТОЛЬ_ Показати IP 8 Листопада 2017 19:42
Так тебе ж на Майдані не було, ти ж був в шоці!
234 Показати IP 8 Листопада 2017 18:07
Це якась оборудка. Якби нас..сала, так би не світились обоє. Взагалі навіщо ці грошові кошти треба було декларувати, якщо цей подарунок не можна перевірити. Він же ніде не реєструється.
Співчуваю Показати IP 8 Листопада 2017 19:12
Пуста людина.....рєшила повийоб....ь.....