• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Шахтар» вдруге переміг «Реал» у Лізі чемпіонів

1 Грудня 2020 21:52
У п‘ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» на власному полі переміг мадридський «Реал» – 2:0.

Вже на 4 хвилині «Реал» мав шанс, щоб відкрити рахунок – Асенсіо влучив у штангу після пасу Бензема.

А на 25 хвилині «Шахтар» вимушений був замінити Мораеса, який отримав ушкодження у зіткненні з Вараном. Замість нього вийшов Дентінйо.

На 30 хвилині Асенсіо мав ще один момент, але удар в ближній кут парирував Трубін.

Тож перший тайм завершився з нулями на табло.

У другому таймі забивати міг і «Шахтар», однак Куртуа відбив удар Тайсона на 52 хвилині. А через чотири хвилини «гірники» відкрили рахунок у матчі – Дентінйо скористався пожежею в карному майданчику «вершкових» та переправив м‘яч у ворота – 1:0.

На 67 хвилині Коваленко міг подвоювати рахунок, але його удар заблокували захисники.

А на 82 хвилині рахунок став 2:0 – Соломон пройшов з центру поля, підробив м‘яч та поцілив у самісінький кут з-за меж карного майданчика.

Рахунок зберігся до кінця зустрічі, тож «Шахтар» святкував другу перемогу над «вершковими» у цьому розіграші Ліги чемпіонів.