USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Щербак звільнили з посади заступниці голови Волинської ОДА, Мікеїлова – з посади радника. Офіційно

10 Липня 2020 15:08
Заступницю голови Волинської ОДА Тетяну Щербак та радника голови ОДА Еміля Мікаїлова очільник ОДА Юрій Погуляйко звільнив із займаних посад.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Джерело повідомляє, що відповідне рішення було прийняте 9 липня. Редакція звернулась у Волинську ОДА з проханням прокоментувати цю інформацію, відповідь пообіцяли надати згодом.

В телефонному коментарі Тетяна Щербак на запитання про те, чи дійсно її звільнили із займаної посади, відповіла: «Дочекайтеся, будь ласка, офіційних коментарів від облдержадміністрації».

Зазначимо, що за станом на 10:25 на сайті Волинської ОДА в розділі «Керівництво» інформації про Тетяну Щербак вже немає. Натомість її сторінка все ще доступна за прямим посиланням.
Як повідомили Конкуренту у пресслужбі ОДА, у п'ятницю, 10 липня, Тетяна Щербак працювала останній день на посаді. Заяву на звільнення за власним бажанням вона написала задовго до візиту Президента України Володимира Зеленського, який відбувся 9 липня.

Окрім цього, йде з ОДА і радник Погуляйка Еміль Мікаїлов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Василь Показати IP 10 Липня 2020 10:51
Треба призначити Недопада.
Тато Васі Показати IP 10 Липня 2020 10:56
А погуляйка теж пора
полішук Показати IP 10 Липня 2020 10:59
дуже красіва стройна розумна корабельна сосна
Продовжу Полішука до полішук Показати IP 10 Липня 2020 11:55
Яка незнає що таке робочий дрескод. В сукенках такого фасону і такої довжини можна на дискотеку ходити але аж ніяк на роботу і офіційні зустрічі.
Лучанин до Продовжу Полішука Показати IP 11 Липня 2020 08:35
Таке враження, що пошила вона сама те чудо-плаття з рожевого пледу. Це жах!
Свєтка носата Показати IP 10 Липня 2020 11:15
Згадала як було колись, ого...)))
Я Показати IP 10 Липня 2020 11:15
Не оцінив Зеленський рожеве міні))
полішук Показати IP 10 Липня 2020 11:32
хачика вигнали теж
Він Показати IP 10 Липня 2020 12:46
Вже можна рахувати візит корисним, в зами повернути Світлану. Аверсу п’ять балів за питання по кадрах!
турист до Він Показати IP 10 Липня 2020 17:34
Тільки не Світлану!
Олег Показати IP 10 Липня 2020 13:14
Не ту сукенку вдягла панянка, Зєля не зацінив, ех - роки на зиму повернули
Волинянин Показати IP 10 Липня 2020 13:52
Ну, говорив же тій пані ше три місяці тому - не ходи на роботу в робочому одязі портових грузчиків ! Тому пану, язик не повертається так до нього звертатися, шоб купили йому піджак на Варшавці, а не ходив на роботу в циганському Адібасі ! Суржик, лексикон Еллочки, ніякого професіоналізму, сторонення від людей - якась дічь ! Ділять спільно не тільки кабінет, про мораль, патріотизм, совість - нема взагалі про шо говорити. А біда теперішньої влади в тому, шо не вміє, не знає, не хоче і не може вести кадрову роботу. Призначають на посаду людей з трускавецькими курсами і вони лиш тоді починають вчитися шось робити. Та на такі посади вже треба приходити підготовленим ! В половині областей вже голів ОДА по три рази поперепризначали ! Такого ніколи не було ! А чого ? Бо призначають неуків по партійних квотах. А мені соромно, шо на моїй Волині були такі, що зкомпроментували Волинь. Вони взатра дупу в жменю - і городами-городами дадуть дьору. А нам потім червоніти і відмиватися ! Пане Погуляйко, шось можеж сказати у відповідь !
123 до Волинянин Показати IP 10 Липня 2020 16:02
зможеж, зкомпрометували, взавтра.... ой...
Люди Показати IP 10 Липня 2020 14:09
Звільнив ,бо краще місце підготував, усім корабєльним соснам на заздріть ,а собі на втіху.
123 до Люди Показати IP 10 Липня 2020 16:03
100%
Спостережливий Показати IP 10 Липня 2020 18:27
Нічого дивного .Від початку призначення на посаду , погляд був " потухший", видно , що було нецікаво.Пішли
123 Показати IP 10 Липня 2020 18:43
Так писали в пресі раніше що всі заступники голови писали одночасно дві заяви-про прийом на роботу та на звільнення. Хіба не так? То раніше це коли?.
До 123 Показати IP 10 Липня 2020 19:10
Читаючи отакі коменти 123 ( шісток) , висловлюючись літературною мовою - я ...уїю ! Критикнув правопис чужих дописувачів по хформі, а своєї власної думки по суті і змісту статті зліпити і проглаголити не може ! Тим засланцям якраз такі і потрібні !
321 до До 123 Показати IP 10 Липня 2020 20:13
Ти сам зрозумів, що написав?
Іван до До 123 Показати IP 11 Липня 2020 04:38
На сайт ходять люди, які не можуть сформулювати елементарну думку з 2-3 речень. Як після важкого летаргічного сну. До них належить так званий "123".
123 до Іван Показати IP 12 Липня 2020 12:57
То нехай цей ображений спеціаліст райдержадміністрації, який, певно, 20 років сидить і чекає свого підвищення зайде до голови у кабінет і особисто задасть йому це питання. До речі, на сайт не ходять. Ходять у кіно, в магазин...
Богдан Сташинський Показати IP 10 Липня 2020 19:56
Це нічого не міняє ... Навіть якщо змінять увесь склад керівництва ОДА хоч на кого - на циган, волиняк, галичан, росіян ...
А до Богдан Сташинський Показати IP 11 Липня 2020 12:17
Не міняти треба....в приватних розмовах є рецепт...
Бумеранг Показати IP 11 Липня 2020 23:37
Остапкович- наступна на виліт. Коротка сукня не врятує.