USD 38.85 39.20
  • USD 38.85 39.20
  • EUR 38.90 39.40
  • PLN 9.80 9.97

Шевченко несподівано попрощався зі збірною України з футболу

1 Серпня 2021 15:11
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко зробив неочікувану заяву після 5 років на чолі «синьо-жовтих».

Про це повідомляє Футбол 24.

«Сьогодні закінчився мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол.

Я вдячний президенту і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині, хто допомагав і був причетний до команди.

Велика подяка всім уболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну», – написав Шевченко у своєму Instagram.

Зауважимо, найбільшим досягненням Андрія Миколайовича за час роботи зі «синьо-жовтими» був вихід у чвертьфінал Євро-2020, де Україна поступилась Англії. Наразі головна команда країни бореться за участь у фінальній стадії ЧС-2022.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 1 Серпня 2021 16:27
Будьмо чесними, нічого Україна конкретного не здобула. Ми прогресуємо тільки в порівнянні з минулою збірною України, а порівнянно з європейськими країнами ми як завжди пасемо задніх. На євро нам просто пощастило, тому брати це як за якісь досягнення просто смішно!
Він до Лучанин Показати IP 1 Серпня 2021 16:56
А ти взагалі дивився відбір та лігу націй?
вася Олика ПЛ Показати IP 1 Серпня 2021 17:18
У Шеви багатомільоний контракт з італійським клубом вже закисає, а успіх збірної України це примара ... А так можна ще прославитись в ЛЧ, ЛЄ і суперкубках !!!
???.. до вася Олика ПЛ Показати IP 1 Серпня 2021 18:37
вася. а чого санітари не забирають у хворих телефони?
вася Олика ПЛ до ???.. Показати IP 1 Серпня 2021 20:18
А ніхто не знає ...
ххх Показати IP 1 Серпня 2021 21:00
гра збірної будується з рівня гри футболістів.вище голови не скочиш.нема на сьогодні сильніших виконавців.треба починати масову підготовку дітей з 5-7 років.зі 100 буде прогресувати 10.а з тисячі 100.
999 до ххх Показати IP 2 Серпня 2021 10:47
А з мільйона українських дітей у віці 5-7 років або з десяти мільйонів українських дітей скільки буде прогресувати. Думаю, що через 50 років будемо вигравати ЛЄ та ЛЧ, а через 75 років нас приймуть до членів НАТО та ЄС.
Отакої Показати IP 2 Серпня 2021 14:59
Андрей Шевченко, пока. И привет твоим нацикам-друзьям. Хороший футболист не обязательно будет хорошим тренером, а уж тем более не обязательно умный человек. Надеюсь, сборная начнет подниматься с новым тренером.