Штраф до 1360 грн: у Луцьку на чоловіка, який знищив кущі, склали протокол
У Луцьку муніципали під час чергування виявили осіб, які знищили кущі на території загального користування на вул. В’ячеслава Хурсенка, 58.
За порушення п.п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька на порушника склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП, який передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
Штраф за вказане порушення складає від 340 до 1360 грн.
У разі виявлення осіб, які самовільно здійснюють видалення зелених насаджень, муніципали просять лучан телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За порушення п.п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька на порушника склали адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП, який передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.
Штраф за вказане порушення складає від 340 до 1360 грн.
У разі виявлення осіб, які самовільно здійснюють видалення зелених насаджень, муніципали просять лучан телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Добрі люди
Показати IP
8 Липня 2022 10:35
Питання - чи є управа на добрих лбдей, що НАСАДЯТЬ на дорозі кущі, дерева, і які потім порозростаються так, що "не пройти, не проїхати". Не впевнений, але на кожен кущ (дерево) має відповідно бути обліковий номер ? Як зрізати дерева, які гілками можуть очі виколоти перехожим ? Якщо муніципали такі принципові, то чому не зрубують дерева, що посаджені з порушенням чинного законодавства ?Закон встановлює відстань від сх зборів для різних видів рослин: високі дерева – 4 м; середні дерева – 2 м; чагарники – 1 м. Я вже мовчу про насадження під лініями електропередач. Чи муніципали хоч ОДИН раз оштрафували того,хто садить дерева без дозволу ?
Олександр
Показати IP
8 Липня 2022 15:20
Це зародки держави...у них ще кисіль в голові ..
У волинянина, який полюбляв порушувати правила, забрали водійське на 19 років
14 Червня 2026 23:30
14 Червня 2026 23:30
Що відбувається з мозком, коли ми спимо під дією кави
14 Червня 2026 23:05
14 Червня 2026 23:05
На Волині виявили нелегала з Марокко
14 Червня 2026 22:36
14 Червня 2026 22:36
В Україні подвоїлася кількість вовків: зоолог пояснив, чи загрожують вони людям
14 Червня 2026 22:07
14 Червня 2026 22:07
2 тисячі на медичне обстеження: в які терміни слід використати гроші, бо згорять
14 Червня 2026 21:39
14 Червня 2026 21:39
У Ковелі забрали водійське в чоловіка, який на автівці тікав від озброєного товариша по чарці
14 Червня 2026 21:10
14 Червня 2026 21:10
«Допомагає переживати війну»: Рікі Мартін публічно звернувся до українки після її зворушливого зізнання
14 Червня 2026 20:41
14 Червня 2026 20:41
Здорожчали хліб, олія та фрукти: на Волині зросли ціни на продукти
14 Червня 2026 20:12
14 Червня 2026 20:12




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.