USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Скандальний ексзаступник голови Волинської ОВА після зловживань з гуманітаркою працює в РНБО

28 Жовтня 2022 09:45
Після скандалів, пов’язаних з корупційною діяльністю, з крадіжкою гуманітарної допомоги, постачанням бракованих бронежилетів та нелегальним вивезенням чоловіків за кордон ексзаступник голови Волинської ОВА Андрій Ярмольський пішов не під суд, а на підвищення. Тепер він працює в Раді національної безпеки і оборони України на посаді заступника керівника служби з питань зовнішньополітичної безпеки та міжнародного співробітництва.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

До квітня 2022 року він обіймав посаду заступника голови Волинської обласної військової адміністрації і курував питаннями гуманітарної допомоги. Але так докерувався, що отримав кримінальне провадження.

Як стало відомо згодом, фірма, пов’язана із Ярмольським, поставила на Волинь сотні бронежилетів, які, як виявилось при відстрілі, не захищають від потрапляння куль калібрів 5.45 та 7.62. Покупку шоломів та бронежилетів саме в цієї фірми особисто лобіював Ярмольський, за них заплатили з бюджету понад 27 мільйонів гривень.

Служба безпеки України у Волинській області тоді розпочала розслідування з цього приводу за статтею «Диверсія, вчинена в умовах воєнного стану», санкція якої передбачає позбавлення волі на 15 років або довічно.

Читати ще: Шахрай. Через таких наші хлопці гинуть: як волиняни відреагували на заяви ексчиновника Ярмольського

«З огляду на наступні події, слово розслідувала ми навмисне вживаємо у минулому часі. Бо схоже справу спустили на гальмах. Коли правоохоронці зрештою оголосили офіційну підозру, виявилося, що ця підозра стосується виключно директора фірми Дмитра Нестерука», – зазначають журналісти.
Зазначимо, це не єдина кримінальна справа, фігурантом якої був Ярмольський. За даними слідства, Ярмольський видавав липові документи, які дозволяли військовозобов’язаним чоловікам виїжджати у Польщу.

Сам Ярмольський тоді теж залишав межі України. Поки СБУ та прокуратура в поті чола проводили розслідування він їздив у Швейцарію до міста Лугано на Міжнародну конференцію з питань відновлення України. Хоча не зрозуміло в якості кого. Просто так з власної ініціативи він туди поїхати не зміг би, адже чоловіків призовного віку з країни не випускають. Як офіційна державна делегація взяла у свій склад такого члена, лишається загадкою. Бо ж на той час ніякої посади у державній структурі він не займав.

Якраз тоді і заговорили про те, що Андрій Ярмольський зібрався в РНБО. І справді, тепер цей цінний 32-річний кадр боротиметься з корупцією уже на міжнародному рівні. Не минув і тиждень після призначення, як його уже делегували у Вашингтон.

«Попри те, що у волинських церквах все щільнішають графіки похоронних обрядів для військових, маємо такі гарні новини про окремих волинян. Ось де і на якій посаді опинився наш земляк. Найсумніше те, що правового результату від подібних сюжетів, на жаль, не має. Ми можемо лише показувати ці обличчя і розповідати історії. Отож, уважніше подивіться на екрани і запам’ятайте цього молодого чоловіка. Саме він зараз дбає про національну безпеку України. Запам’ятайте для того, щоб розуміти, хто буде робити нові звершення у державних справах. А хто буде гинути на фронті і зустрічати труни», – йдеться в сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Бульба Показати IP 28 Жовтня 2022 09:50
Я вже взагалі не розумію нічого…коли щось зміниться в Україні???
Тарас Правда до Бульба Показати IP 28 Жовтня 2022 16:41
НІ-КО-ЛИ
Лучани Показати IP 28 Жовтня 2022 10:08
Це просто п......ц
555 Показати IP 28 Жовтня 2022 10:55
Шановні Волинські новини! Ви ж мабуть співпрацюєте з якимись центральними телеканалами?!!! Потрібно цю ситуацію озвучити на всю країну , можливо тоді хоч щось зміниться .... Так не має бути!
Клава Показати IP 28 Жовтня 2022 11:01
пройдисвітів іноді ставлять на відповідальні посади, аби вони прикрили відомі їм лазівки..
Яша Показати IP 28 Жовтня 2022 11:09
Саме більш корумповані в Україні це у нашій області суди прокурори менти митники військомати подивиться на яких машинах їздять які царські села повибудовували їм глибоко насрати на війну на загиблих воїнів котрих хоронять кожен день щоб вам уроди і вашим дітям і внукам не було добра бо в таких тварин нормальними діти не виростуть.
Сергій до Яша Показати IP 28 Жовтня 2022 13:08
Ви не повірите но і в інших областях те саме.
Бульба до Яша Показати IP 28 Жовтня 2022 19:18
Це українці…їм подобається напевно це все!!! От москалі не подобаються - то їх виносять в мішках з нашої землі!! А судді, поліцейські і прокурори які грабують Україну - подобаються!!!тому і так сміливо вибудовують маєтки!!!
До Бульби до Бульба Показати IP 29 Жовтня 2022 09:49
а щось у тому є: позавуха критикують, а як до діла - то аж трясяться від величі тих, хто награбував мільйони, обдурюючи країну. І найгрше - що ТІ грабуть не тихенько, а ще й голосно прикриваються високими ідеями - "захищають країну від корупціїї!!!" чи захищають економічні інтереси держави чи що там ще захищають ці злочинці?! Це від них самих треба захищати нашу Україну в першу чергу!!!
Бульба до До Бульби Показати IP 30 Жовтня 2022 00:08
Як важко знацти людей, які вміють читати між рядками….
Яша Показати IP 28 Жовтня 2022 11:13
Поки не виздихає до сьомого кліна корумпована нечичть толку не буде
Нарик Показати IP 28 Жовтня 2022 11:21
Ми своїх не кидаємо.
Дід Показати IP 28 Жовтня 2022 11:26
Це не піздець це катастрофа
Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2022 11:44
Як можна чиновника, який знехтував безпекою наших воїнів, призначити відповідальним за нацбезпеку???!!!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Жовтня 2022 12:33
Або кончене призначило конченого, або це невиправдана помилка?
123 Показати IP 28 Жовтня 2022 12:46
В тому бронежилеті, на передову, і ще каску таку ж на його дурну голову
Просто Показати IP 28 Жовтня 2022 12:56
Плювок в обличчя людям. Ну от як ставитися далі до таких дій? Одні гинуть, інші каліками стають, треті вдовами і сиротами, а ці упирі правлять бал....
псих Показати IP 28 Жовтня 2022 12:58
це татові гроші
волинянин Показати IP 28 Жовтня 2022 13:00
без узгодження з верхами тут не обійшлось
Внук Показати IP 28 Жовтня 2022 13:41
Втікати звідси треба
Лучанин Показати IP 28 Жовтня 2022 14:19
Це потрібно озвучити на всю країну. Ініціюйте трансляцію сюжету про "героя" на центральних каналах. Хіба може ця особа представляти нашу державу на міжнародному рівні?!
Сергій Показати IP 28 Жовтня 2022 14:23
І щуку кинули у річку...
волинянин2 Показати IP 28 Жовтня 2022 14:35
СБУ розслідувала цю справу? Не смішіть! Рука руку миєю І в одному місці вони бачили ту справедливість, їм же треба за щось купувати елітні авто і стопятсот сумочок вартістю від 2 тис.євро своїм дружинам, хомякам на заздрість). Поки ми боремося з зовнішнім ворогом, унас під боком свій, не менш підступний!
янеробот Показати IP 28 Жовтня 2022 14:47
з такими посадовцями війну не виграти.
Луч Показати IP 28 Жовтня 2022 14:54
Та напишіть прямо Зеленському, і хай показово розглянуть справу. Щоб іншим було дійсно страшно так чинити. Скільки це може продовжуватися?
Андрій Показати IP 28 Жовтня 2022 15:37
Ну його впускають в США а я знаю деяких кому туди зась ;)... хто з ниъ чесніший?
інна Показати IP 28 Жовтня 2022 16:02
Таке падло на фронт на нульовку
Віктор Показати IP 28 Жовтня 2022 16:15
Ось що про нього пишуть в вікі: З початком широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, Ярмольський наказом начальника Волинської військової адміністрації був призначений керівником Координаційного центру області на період дії воєнного стану при Волинській обласній військовій адміністрації[4]. Головною метою роботи Координаційного центру являлась консолідація та координація рішень щодо питань життєдіяльності та життєзабезпечення області в умовах війни[12]. 4 квітня 2022 року звільнений з посади, ймовірно, в результаті політичного переслідування за свою активну позицію проти корупційних впливів олігархів
до Віктора до Віктор Показати IP 29 Жовтня 2022 09:54
Йой. Фу, гидко. скільки цікаво коштує те останнє речення?
вовк Показати IP 28 Жовтня 2022 17:30
Треба підключити Ткача з УП. Той ВИВЕДЕ ЦЮ гниду на всю Країну
Хз Показати IP 28 Жовтня 2022 18:01
Голосуй за ЗЕ. P.S. Хоча можна спробувати нашкрябати петицію і набрати потрібну кількість голосів для розгляду президента
Орд Показати IP 28 Жовтня 2022 18:03
Прочитавши всі коменти, не знайшов жодного позитивного щодо суб’єкта Андрія. Якщо останній винен, то має понести покарання. Але цього не відбувається на жаль. Війна рано чи пізно закінчиться. Наш народ, ЗСУ за допомогою всього цивілізованого світу обовязково отримає перемогу. Після перемоги в державі багато буде змін, принаймі хочеться в це вірити. Якщо Андрій дійсно вчинив описані вище злочини то обовязково понесе покарання. Інший варіант, його просто фізично знищать воїни які захищали нашу державу.
Анонім до Орд Показати IP 28 Жовтня 2022 21:31
А чому ж «на жаль» не несе покарання, якщо Ви тут же вірно ставите питання «ЯКЩО він винен»? Тобто, як можна шкодувати, що не покарана людина, вина якої не доведена у встановленому ЗАКОНОМ порядку… Завтра громадськість може засудити так будь-кого і вимагати покарання без слідства і суду …
до Анонім до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2022 09:55
ти бачу така сама гнида
Правда Показати IP 28 Жовтня 2022 18:54
Гнилу на передову з конфіскацією. Хай матері загиблих дітей судять суку.
Бульба Показати IP 28 Жовтня 2022 19:23
Це помилка!!! Не може так влада витирати ноги об УКРАЇНЦІВ!!! Це ж не правда????
Назарук Роман до Бульба Показати IP 28 Жовтня 2022 22:52
Звичайно, в нас всюди помилки. І, наприклад, в Підгайцівській ОТГ не сидять тупоrili чиновники, які прикривають свою 5 точку і на всі листи пишуть тупі відмазки (Наталька Матвіюк ти як там?). Або ж заступник голови сілької ради (саме на своїй посаді так наголошує в соцмержах через комплекс неповноцінності) дзвонить з "лівого телефона і погрожує", а потім як останній щур ховається (Бляшук привіт!)
До Бульби Показати IP 28 Жовтня 2022 21:53
Ми вже 30 з гаком років обираємо це гівно, по всій Україні починаючи від депутатів селищної ради до Прєзідєнта, а потім дивуємося чому так живемо, аяяй, а хто це нам постійно в штани сере? Старого ігорчика ярмольського скільки разів йоб..ті селяни обирали головою селищної ради? Скільки він разом з подільниками (депутатами СР) розікрав землі ??? Ось так будемо жити поки через сраку не дійде до голови...
Олександр Показати IP 28 Жовтня 2022 23:48
А питають чи довго ще буде війна? З таким підходом - довго!
Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2022 07:08
Це просто ЖАХ, що відбувається! Всі вже в області ( керівництво ) знають про " діяча " ярмольського, разом з тим ніхто нічого не робить! Як вони могли таке допустити!? Щось тут не те!!!!! ІЯ підтримую попереднього дописувача щодо того, що дану інфу необхідно оприлюднити на всю державу!!! Таке коїться в час, коли йде війна, гинуть люди, молоді люди, а воно жирує, знущається над нами!!! І ще... ярмольський, разом зі своїми прихвостнями багато накоїв лиха, виконуючи прямі обов'язки заступника! після війни треба буде і ці питання розглянути!!! А зараз, враховуючи військовий стан, його злодіяння, він повинен бути покараним!!!
Волинянин до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2022 07:12
Покараним за законами воєнного часу - або розстріл, або пожиттєво!!! І негайно, повторюю НЕГАЙНО,керівництву області звернутись до вищщого керівництва держави з вимогою відсторонити ярмольвьокого від посади!!!
Богдан до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2022 09:26
Оце по волинські. Наша земля, наші правила, наш порядок.
Анонім до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2022 10:00
Шановні ЗМІ Волинської області, організуйте розголос на всю країну, народ просить! НЕ дайте щоб це це питання замяли!
До нардепів та депут Показати IP 29 Жовтня 2022 11:49
Доведення інформації про цього чудика та його чудове зцілення до ДБР, Генпрокурора, прокурора САП - у ваших руках. До цієї благородної справи мають приєднатись, а може й очолити: Голова УСБУ у Волинській області, Прокурор області, Начальник обласної поліції (Головне управління НПУ у Волинській області)
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2022 14:59
бабло переможе зло
До До Показати IP 29 Жовтня 2022 15:29
Казали, що проти цього чудика відкрита кримінальна справа. Чому обласна прокуратура не довела справу до кінця. А якщо до кінця довела, то до якого? Справу закрили через відсутність складу злочину чи ще якось або за щось? Справу передали до суду? Тоді до якого? Чи просто зателефонували зверху і малого відпустили до Києва на чергові заробітки
Крупа Показати IP 29 Жовтня 2022 17:07
Ганьба! Коли вже те бля*тво закінчиться....
Бульба Показати IP 30 Жовтня 2022 00:10
Чому бідні? Бо дурні! А чому дурні? Бо бідні!!! Молодь!!!розірвіть це кільце часу!!!
Богдан Показати IP 31 Жовтня 2022 00:07
Напишіть хтось новини по цій справі