USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Скільки за рік заробила керівниця луцької поліклініки

30 Березня 2018 13:55
Головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Лідія Кривдік задекларувала 4 земельні ділянки, квартиру, а також вказала, що споруджує будинок поблизу Луцька.

Відповідно до даних, поданих у декларації головного лікаря за 2017 рік, Лідія Кривдік є власницею земельної ділянки в селі Тарасове Луцького району площею 137,5 кв. м і квартири в Луцьку площею 68,3 кв. м. Також лікарка повідомила про об’єкт незавершеного будівництва – житловий будинок у Тарасовому площею 122 кв. м.

Водночас її чоловік Сергій Дубинка володіє трьома земельними ділянками в Тарасовому: двома площею по 120,3 кв. м та однією площею 128,7 кв. м.

Минулого року дохід Лідії Кривдік сягнув 351,31 тисячі гривень, із яких 318,506 тис. – це зарплатня, 32,804 тис. грн – пенсія. Порівняно з 2016 роком дохід лікаря зріс на 155,326 тисячі гривень. Так, у 2016 році Лідія Кривдік отримала 195,984 тис. грн: 161,75 тисячі гривень заробітної плати та 34,234 тисячі пенсії.
Натомість Сергій Дубинка минулого року отримав 769,179 тисячі гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. А у 2016 році дохід чоловіка сягнув 729,183 тис. грн. Тож, за рік статки підприємця зросли майже на 40 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анатоль_ Показати IP 30 Березня 2018 14:37
Я радий шо начальство багатiе i живе припiваючи
Галина Показати IP 30 Березня 2018 15:55
Порошенко рулить
мешканець Показати IP 30 Березня 2018 15:57
Сподіваюся бізнес чоловіка не пов'язаний з медициною...
Анонім Показати IP 30 Березня 2018 16:53
От замітьте, кілька днів тому була стаття про статки Гнетньова. І він теж пенсіонер. Складається так, що всі наші зав поліклініками і лікарнями - інваліди. А зарплата на місяць 318000:12=26 500 грн. І у нас лікарі плачуть, що у них мала зарплата. Да щоб я так жив. І плачуть, що лікарі беруть хабарі, бо в них мала зарплата. Як 26 ти. мала зарплата, то яка ж нормальна чи велика?
Хворь Показати IP 30 Березня 2018 17:17
Вона, як іінші керівники комунальних установ ще і сілгосппрацівники. У кожного по 5-10 ділянок землі. А атовцям нема. Людей не лікують, а роші маютьбільше ніж лікуючі лікарі.
Вася Показати IP 30 Березня 2018 18:54
Да
Лучанка Показати IP 30 Березня 2018 19:13
Знаю особисто цю лікарку-дуже порядна та чесна людина, яка завжди допомагає людям які потребують допомоги! Порівняно з деклараціями наших посадовців-це краплинка!
Знаю Показати IP 30 Березня 2018 19:16
Взагалі то ділянок 2.Навіщо добрехувати. А те ,що і як живе її чоловік ,ніякого відношення до медицини не має.Вони живуть скромно,на "лексусах" не їздять.
Анонім Показати IP 30 Березня 2018 19:23
Хто недає Вам заробляти ,вчиться і досягайте успіхів у своїй сфері а ганьбити людей всі мастак(Українці заздрисникі)свої огороди небачуть....
Пацієнт Показати IP 30 Березня 2018 19:47
Лідію Олексіївну знаю особисто.Вона лікар від Бога.В свій час дуже допомогла моїй родині.За це їй велика вдячність.А те що вона за життя заробила-це справедливо.Заробила працею не легкою. А не вкрала.
.. Показати IP 30 Березня 2018 20:57
і правда для чого керувати песіонерам,доситьБнакерували
Вася Показати IP 2 Квітня 2018 22:42
Дата Набуття права на земельні ділянки- 2002 рік. Де АТО було тоді? в 2002 році КЕРІВНИЦЯ ЛУЦЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ ЛІдія Кривдик не була керівницею поліклініки.